Aleksandra Grysz odpowiedziała na pytania dotyczące ciąży. "Imię mamy już wybrane"

Aleksandra Grysz niedawno pochwaliła się, że jest w ciąży. Dziennikarka znana z "Pytania na śniadanie" odlicza czas do porodu, a swoją radością dzieli się z internautami obserwującymi jej profil na Instagramie. W ostatnio zorganizowanej sesji "Q&A" wspomniała m.in. o imieniu dla maluszka!

Aleksandra Grysz i ciąża

Aleksandra Grysz jest w ciąży! Prezenterka związana z TVP radosną nowiną podzieliła się na początku marca. Wówczas na Instagramie opublikowała pierwsze kadry, na których widać ciążowe krągłości.

Ojcem dziecka jest – również znany z TVP – Tomasz Tylicki. Co ciekawe, obydwoje występują w „Pytaniu na śniadanie”! Podczas gdy ona przedstawia informacje ze świata show-biznesu, on: w duecie z Katarzyną Pakosińską, prowadzi poranne wydania. Prywatnie Grysz i Tylicki szykują się do narodzin „tęczowego dziecka”. Jest to określenie na pociechę, która pojawia się na świecie po wcześniejszym poronieniu lub poronieniach.

Prezenterka "Pytania na śniadanie" jest w ciąży. Spodziewa się "tęczowego dziecka" [FOTO]
Aleksandra Grysz z "Pytania na śniadanie" ogłosiła, że jest w ciąży. Ojcem jej dziecka jest Tomasz Tylicki, także dobrze znany widzom porannego pasma. Teraz prezenterka wyjawiła, że ich pociecha będzie "tęczowa".

W miniony weekend Ola Grysz zorganizowała na Instagramie sesję „Q&A”. Wśród zapytań nie zabrakło kwestii dotyczących ciąży. Dociekliwi internauci pytali bowiem m.in. o termin porodu, imię oraz o płeć.

Ola Grysz o imieniu dla dziecka

Aleksandra Grysz przyznała, iż na razie nie chce dzielić się tak intymnymi szczegółami. Wyjawiła też, że imię dla maluszka jest już wybrane!

Imię mamy już wybrane, od kiedy tylko poznaliśmy płeć, byliśmy pewni na 100%, jakie chcemy dać.

Aleksandra Grysz odpowiedziała na pytania dotyczące ciąży. "Imię mamy już wybrane"

Fot. Instagram @aleksandragrysz

Aleksandra Grysz niebawem dołączy do grona „znanych mam”, które w 2024 roku powitają na świecie swoje pociechy. Na powiększenie rodziny czekają również m.in.: Sandra Kubicka, Zofia Zborowska oraz Marina Szczęsna.

Oceń ten artykuł 0 0