Aleksandra Hamkało bez ubrań. Gwiazda "Na dobre i na złe" odsłoniła ciało na nowym zdjęciu [+18]

Aleksandra Hamkało doskonale wie, jak zwrócić uwagę internetowej publiczności. Instagramową galerię aktorki zasilił wakacyjny kadr ukazujący ją w dość śmiałym wydaniu. Serialowa Julia z "Na dobre i na złe" pozowała bowiem nago.

Aleksandra Hamkało na Instagramie

Aleksandra Hamkało w ostatnim czasie często pojawiała się zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Aktorka znana m.in. z filmu: „Big Love” zagrała bowiem w kontynuacjach komedii „Kogel-mogel”, a od kilku lat – jako Julia Burska – gości także w „Na dobre i na złe”.

Prywatnie Ola Hamkało wraz z mężem – Filipem Kalinowskim – wychowuje dwójkę dzieci; po raz drugi została mamą na początku zeszłego roku.

Aleksandra Hamkało aktywnie działa w mediach społecznościowych, dbając przy tym o prywatność najbliższych. Sama również „trzyma rękę na pulsie” i dzieli się z internautami tym, co uważa za słuszne. Fani pokochali aktorkę zarówno za jej talent, jak i za otwartość w wyrażaniu swoich opinii i emocji. Serialowa Julia z kolei odwdzięcza się im coraz to nowymi postami, w których „przemyca” swoją codzienność. W ostatnim czasie Hamkało podzieliła się z użytkownikami sieci obserwującymi jej profil na Instagramie dość odważnym kadrem. Na fotografii aktorka i towarzysząca jej koleżanka pozują nago.

Ola Hamkało bez ubrań

Migawka aparatu uchwyciła moment, w którym wspomniane panie – będąc tyłem do obiektywu – biegną po niewielkim, drewnianym pomoście. Nie sposób nie zauważyć braku ubrań – Ola Hamkało i jej towarzyszka sprawiają wrażenie, jakby były na chwilę przed skokiem do otaczającej ich wody.

Śmiała fotografia w mig zwróciła uwagę internautów, którzy nie mogli pozostawić jej bez komentarza.

Zdecydowanie podoba mi się to zdjęcie. Marzę o takiej wolności.

Najlepiej.

Tak trzeba żyć.

Bosko wyglądasz, super zdjęcia

– można przeczytać pod najnowszą publikacją Hamkało.

Zwyciężczyni "TzG" na śmiałych ciążowych kadrach. Nagie ciało okryła jedynie rozpiętą koszulą. "Sesja na medal"
Hanna Żudziewicz odlicza czas do powitania na świecie córeczki! Zwyciężczyni minionej odsłony "Tańca z Gwiazdami" wkrótce zostanie mamą, a swoją radością chętnie dzieli się w...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Aleksandra Hamkało bez ubrań. Gwiazda "Na dobre i na złe" odsłoniła ciało na nowym zdjęciu [+18] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze