Hanna Żudziewicz na śmiałych ciążowych kadrach. Nagie ciało okryła jedynie rozpiętą koszulą. "Sesja na medal" [ZDJĘCIA]

Hanna Żudziewicz odlicza czas do powitania na świecie córeczki! Zwyciężczyni minionej odsłony "Tańca z Gwiazdami" wkrótce zostanie mamą, a swoją radością chętnie dzieli się w sieci. Na Instagramie pokazała właśnie nowe kadry z ciążowej sesji, na której zaprezentowała się w dość śmiałym wydaniu.

„Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke rodzicami

Hanna Żudziewicz może mówić o prawdziwej życiowej rewolucji! Jesienią zeszłego roku uczestniczka minionej edycji programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” po raz kolejny sięgnęła po „kryształową kulę”, wygrywając show w parze z aktorem Piotrem Mrozem. Następnie piękna tancerka poinformowała o tym, że jej partner – również znany z „TzG” – Jacek Jeschke poprosił ją o rękę, a ona powiedziała „tak”. Z kolei w Dzień Matki zakochani przekazali radosną nowinę o tym, że spodziewają się dziecka!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

W końcu możemy podzielić się z Wami swoją radością. Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy doczekać się momentu, kiedy będziemy we trójkę

– pisali wówczas na Instagramie.

Już wiadomo, że na świecie pojawi się córka tanecznej pary, która otrzyma imię Róża. Czas oczekiwania na nowego członka rodziny Hanna Żudziewicz spędza bardzo aktywnie – także w mediach społecznościowych. Piękna przyszła mama chętnie dzieli się kadrami „z brzuszkiem”, przy okazji zdradzając, jak przygotowuje się do nowej roli. Tym razem zwyciężczyni „Tańca z Gwiazdami” opublikowała ujęcia pochodzące z dość śmiałej sesji ciążowej. Na wspomnianych fotografiach Żudziewicz pozowała bowiem jedynie w luźnej, rozpiętej koszuli, tym samym odsłaniając ciało.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Hanna Żudziewicz w ciąży

Hanna Żudziewicz stanęła przed obiektywem aparatu i z dumą zaprezentowała – będący już sporych rozmiarów – ciążowy brzuch. Osobiste kadry opatrzyła krótkim opisem, jednocześnie „przemycając” nieco humoru:

Ciąża. Jedyny przyrost wagi, który cieszy (…).

Tancerka zwróciła się również do pań z pytaniem o to, jak zmieniała się ich waga podczas ciąży. W sekcji komentarzy – obok odpowiedzi – pojawiło się także mnóstwo komplementów skierowanych do przyszłej mamy!

Piękne zdjęcia.

Super wyglądasz, królowa!

Sesja na medal.

Super, piękna będzie pamiątka fotograficzna w stanie błogosławionym tak pięknej i uroczej kobiety

– to tylko kilka z wielu ciepłych słów pozostawionych przez użytkowników sieci.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, którzy wkrótce zostaną rodzicami, niezmiennie otrzymują też sporo gratulacji, do których my także się przyłączamy!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Maja Hyży pokazała, jak karmi piersią. Wokalistka podzieliła się intymną fotografią
Maja Hyży opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z młodszą córką. Fotografia została wykonana w momencie, w którym piosenkarka karmiła pociechę piersią. Wspomniany kadr Hyży...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze