Aleksandra Szwed w "Lombardzie". Kogo zagra? [FOTO]

W serialu "Lombard. Życie pod zastaw" pojawi się nowa postać. W kolejnym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć Aleksandrę Szwed. Jaką rolę przygotowali dla niej scenarzyści?

Aleksandra Szwed w serialach

Aleksandra Szwed największą popularność zdobyła, grając w familijnym serialu „Rodzina zastępcza”. Miała dziewięć lat, gdy pojawiła się na planie filmowym obok Piotra Frączewskiego i Gabrieli Kownackiej. Młoda aktorka wcieliła się w postać obdarzonej zdolnościami paranormalnymi Elizy. W produkcji o perypetiach rodziny Kwiatkowskich grała przez dziesięć lat aż do zakończenia ostatniego dnia zdjęciowego.

Kogo Aleksandra Szwed zagra w "Lombardzie. Życiu pod zastaw"?

Po zaprzestaniu nagrywania „Rodziny zastępczej” Aleksandra Szwed skupiła się na grze w teatrze i występach w telewizyjnych show. Swój talent pokazała między innymi w programach takich jak: „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Fort Boyard”, „Piosenka dla Europy 2009” i „Tańcu z gwiazdami”. Od czasu do czasu spełnia się jako modelka, konferansjerka i piosenkarka. Pojawia się też w lubianych serialach. Niedawno 33-latka wyjawiła, że dołączyła do obsady telenoweli „Lombard. Życie pod zastaw”. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z planu.

Mamy wspaniałe wieści! @aleksandra_szwed wystąpi w @lombard.zyciepodzastaw ! Koniecznie śledźcie losy bohaterów, żeby nie przegapić tego odcinka! Tymczasem  pozdrawiamy słonecznie sprzed najsłynniejszego „Lombardu” w Polsce!

 – napisali przedstawiciele produkcji serialu pod zdjęciem aktorki.

Aleksandra Szwed w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” wcieli się w postać Kaliny – młodej, ale doświadczonej przez los kobiety.

Moja Kalina wprowadzi dużo energii do serialowego lombardu, ale nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć, aby nie psuć widzom niespodzianki

– mówiła Aleksandra Szwed portalowi telemagazyn.pl.

Kinga Zawodnik szczerze o zmniejszeniu żołądka. Pokazała zdjęcia ze szpitala [FOTO]
Kinga Zawodnik postanowiła szczerze opowiedzieć o kulisach operacji bariatrycznej. Gwiazda TVN Style nie przebierała w słowach i pokazała nieocenzurowane zdjęcia.

Oceń ten artykuł 0 0