Alicja Szemplińska bez stanika! Głęboki dekolt gwiazdy przyciąga wzrok

Alicja Szemplińska podzieliła się z internautami śmiałym kadrem. Młoda gwiazda opublikowała bowiem zdjęcie w stroju z głębokim dekoltem. Zmysłowa fotka w mig zwróciła uwagę internautów!

Nowe zdjęcie Alicji Szemplińskiej w sieci

Alicja Szemplińska dba o stały kontakt z fanami; na jej Instagramie aż roi się od nowych fotografii, na których młoda gwiazda prezentuje swoje różne oblicza. Ostatnio Alicja opublikowała zdjęcie, na którym pozuje odziana w strój z głębokim dekoltem. Piosenkarka zaprezentowała się bez stanika, z zarzuconymi do przodu włosami. Całość dopełnia magnetyzujące spojrzenie osiemnastolatki wpatrującej się w obiektyw. Na wspomnianej fotce Alicja wygląda zniewalająco, więc nie dziwią pozostawione przez internautów komentarze i wirtualne „serduszka”.

Prześliczna,

Cudowna,

Niesamowita,

Ale ślicznotka

– czytamy w komentarzach.

Alicja Szemplińska na Instagramie

Alicja Szemplińska to młoda i zdolna piosenkarka, która ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w 10. edycji programu: „The Voice of Poland”. W styczniu zeszłego roku wokalistka wzięła udział w programie: „Szansa na sukces. Eurowizja 2020” i została reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020.

Alicja Szemplińska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a jej Instagram śledzi ponad 97 tysięcy użytkowników. Sama piosenkarka chętnie publikuje w swojej internetowej galerii rozmaite fotografie, na każdej zniewalając urodą. Które zdjęcie podoba się wam najbardziej?

Alicja Szemplińska topless. Gwiazda "The Voice of Poland" odważnie odsłania ciało
Niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji opublikowała w sieci wyjątkowo śmiałe kadry. Tak odważnymi fotografiami jeszcze nigdy się nie chwaliła. Niestety nie wszystkim się one spodobały.

Oceń ten artykuł 37 100

Ogólna ocena Alicja Szemplińska bez stanika! Głęboki dekolt gwiazdy przyciąga wzrok to: 27% / 100%, uzyskana z: 137 głosów.
Komentarze