Alicja Szemplińska odsłoniła ciało. Internauci oniemieli. "Przesada" [ZDJĘCIA]

Alicja Szemplińska pokazała się w bikini. Wakacyjne zdjęcia laureatki programu "The Voice of Poland" wprawiły internautów w osłupienie. "Dziewczyno, posiadanie takiego ciała powinno być karalne" - posypały się komentarze.

Alicja Szemplińska – kariera zwyciężczyni „The Voice of Poland”

Alicja Szemplińska udzielała się muzycznie od najmłodszych lat. Już jako dziecko brała udział w rozmaitych festiwalach czy konkursach wokalnych. Cała Polska po raz pierwszy usłyszała o niej w 2016 roku, kiedy pojawiła się w muzycznym talent show dla dzieci „Hit Hit Hurra!”. Wygrała program i zachwyciła samą Edytę Górniak. W nagrodę otrzymała zaproszenie do udziału w zajęciach śpiewu u Setha Riggsa, u którego uczył się m. in. Michael Jackson.

Jeszcze większą popularność przyniósł Alicji Szemplińskiej udział w „The Voice of Poland”. I w tym programie młoda i niezwykle utalentowana wokalistka nie miała sobie równych. Wygrała dziesiątą, jubileuszową edycję muzycznego show. Niedługo później została wybrana reprezentantką Polski na Eurowizji.

Szemplińska miała jechać do Rotterdamu w 2020 roku, jednak impreza – z powodu pandemii – została odwołana. Rok później, gdy Eurowizja powróciła, Alicji nie dano drugiej szansy. Zamiast niej na konkurs wysłano Rafała Brzozowskiego. Choć w tym roku się nie udało, 19-latka nie poddaje się. Jak podkreśla w kolejnych wywiadach, wciąż jest gotowa, by reprezentować Polskę.

Alicja Szemplińska odsłania ciało na urlopie

Alicja Szemplińska ma za sobą pracowity rok. W ostatnich miesiącach wydała kilka bardzo ciepło przyjętych przez fanów singli. Urlop, na który niedawno się wybrała, jest więc w pełni zasłużony. 19-letnia wokalistka odpoczywa obecnie w hiszpańskiej Marbelli. Kiedy pochwaliła się na Instagramie wakacyjnymi kadrami, wszystkim opadły szczęki. Alicja Szemplińska pokazała się w bikini i zachwyciła internautów. Obserwatorzy nie szczędzili jej komplementów. Niektóre z nich były bardzo oryginalne.

Ale ty jesteś piękna, kobieto!

Ideał

Bogini

Przesada!

Dziewczyno, posiadanie takiego ciała powinno być karalne

Wow. Po prostu boska!

– komentują fani.

Oceń ten artykuł 133 183

Ogólna ocena Alicja Szemplińska odsłoniła ciało. Internauci oniemieli. "Przesada" [ZDJĘCIA] to: 42% / 100%, uzyskana z: 316 głosów.
Komentarze