Alicja Szemplińska w odważnym wydaniu! "Jesteś rakieta" - komentują internauci

Alicja Szemplińska rozgrzała swoich internetowych obserwatorów! Zwyciężczyni dziesiątej edycji "The Voice of Poland" opublikowała na swoim Instagramie fotografię, na której zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu! Zmysłowy kadr zachwyca!

Alicja Szemplińska zachwyca w sieci

Alicja Szemplińska swoją popularność zyskała za sprawą 9. edycji muzycznego show "The Voice of Poland", które zwyciężyła. Młoda wokalistka podbiła scenę i w szybkim tempie zebrała sobie spore grono fanów. Jej wielbiciele z zaciekawieniem przyglądają się jej życiu poprzez media społecznościowe i z niecierpliwością oczekują muzycznych nowości.

Internetową galerię Szemplińskiej na Instagramie obserwuje aktualnie ponad 100 tys. użytkowników! 19-latka chętnie dzieli się tam z fanami coraz to nowszymi fotografiami, zdradzając odrobinę szczegółów ze swojej prywatności…

Alicja Szemplińska odważnie

Teraz na instagramowy profil uczestniczki telewizyjnego show trafiła fotografia z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wokalistka zaprezentowała się na niej w oryginalnym staniku i marynarce. Zmysłowy kadr zachwycił internautów!

Pod najnowszym postem Szemplińskiej posypały się komentarze. 19-latka w odważnym wydaniu zaskoczyła i oczarowała swoich wielbicieli, którzy obsypali ją masą komplementów!

Ala jesteś rakieta

Brak słów rakieto

Bogini

Przepiękna

Idealna

Alicja Szemplińska na gorących zdjęciach z egzotycznych wakacji. Młoda wokalistka zapozowała w stroju kąpielowym
Alicja Szemplińska przebywa aktualnie na egzotycznych wakacjach w Kenii. Zwyciężczyni dziesiątej edycji "The Voice of Poland" i niedoszła reprezentantka Polski na ubiegłorocznej Eurowizji publikuje w sieci gorące...

Oceń ten artykuł 47 36

Ogólna ocena Alicja Szemplińska w odważnym wydaniu! "Jesteś rakieta" - komentują internauci to: 56% / 100%, uzyskana z: 83 głosów.