Alicja Szemplińska zrzuciła ubrania i zapozowała z nagim biustem. Fani oniemieli [FOTO]

Alicja Szemplińska zrzuciła bluzkę i zapozowała do zdjęcia topless. Laureatka dziesiątej edycji "The Voice of Poland" jeszcze nigdy nie pokazała tak wiele. Fani nie ukrywają, że są pod wrażeniem. "Naturalna piękność" - piszą pod odważnym kadrem.

Alicja Szemplińska – muzyka

Alicja Szemplińska jest jedną z najbardziej obiecujących wokalistek młodego pokolenia. Przed ogólnopolską publicznością po raz pierwszy wystąpiła jako 14-latka, uczestnicząc w talent show „Hit, hit, hurra!”. Swoim talentem oczarowała wówczas samą Edytę Górniak i wygrała program. Kilka lat później, w 2019 roku, zgłosiła się do dziesiątej edycji „The Voice of Poland”. W popularnym show także nie miała sobie równych. Jako podopieczna Tomsona i Barona znów zdeklasowała całą swoją konkurencję. Zwycięstwo w „The Voice” miało otworzyć jej drzwi do wielkiej kariery. Kiedy w 2020 roku wygrała polskie preselekcje do Eurowizji, wydawało się, że tak właśnie będzie. Niestety – plany wokalistki pokrzyżowała pandemia. Konkurs został odwołany, a rok później Telewizja Polska nie ponowiła propozycji reprezentowania Polski. Na Eurowizję pojechał wtedy Rafał Brzozowski.

Alicja Szemplińska – Instagram

Choć Alicji nie udało się pojechać na Eurowizję, 20-letnia obecnie piosenkarka nie zwalnia tempa. Wciąż tworzy nową muzykę i stale potwierdza, jak ogromny ma talent. Tylko w tym roku wydała single „IDK” i „Movin’ On”. O wszelkich swoich nowych przedsięwzięciach artystka informuje fanów za pośrednictwem Instagrama. Ma ich niemało, bo już ponad 100 tysięcy.

Alicja Szemplińska topless

Alicja Szemplińska spełnia się nie tylko jako wokalistka, ale i jako fotomodelka-amatorka. Piękna artystka uwielbia pozować przed obiektywem aparatu i regularnie bierze udział w kolejnych sesjach. Ostatnio zrobiła sobie zdjęcia, jakich jeszcze nie miała. 20-latka zrzuciła bluzkę i dała się sfotografować topless, zasłaniając przy tym nagi biust ramionami. To niezaprzeczalnie jedna z jej najodważniejszych fotografii. Fani przyjęli ją niezwykle entuzjastycznie.

Oh my god… Ale piękność…

Ogień!

Bogini

Wow… To spojrzenie. Przepiękna

U lala! Ale ogień

Naturalna piękność! Kocham to spojrzenie

– rozpływają się nad urodą młodej gwiazdy.

Oceń ten artykuł 3 17

Ogólna ocena Alicja Szemplińska zrzuciła ubrania i zapozowała z nagim biustem. Fani oniemieli [FOTO] to: 15% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.
Komentarze