„All I Want For Christmas Is You” – Mariah Carey, Jimmy Fallon, The Roots i szkolne instrumenty

Przed Świętami z pewnością nie raz trafiliście na piosenkę “All I Want For Christmas Is You” w radiu. Ale z pewnością nie w tej wersji! Posłuchajcie świątecznego przeboju Mariah Carey zagranego na instrumentach szkolnych.

Mariah Carey była gościem w programie Jimmy’ego Fallona trzy lata temu. W okresie świąt Bożego Narodzenia warto przypomnieć sobie jej występ! Diva zaprezentowała wówczas swój świąteczny przebój „All I Want For Christmas Is You” w wyjątkowej, niecodziennej wersji.

W jednym z segmentów programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” artyści wykonują swoje przeboje z akompaniamentem instrumentów szkolnych. Podczas występu w programie Mariah wykonała „All I Want For Christmas Is You” w towarzystwie prowadzącego i The Roots.

W zeszłym roku przed Świętami w programie Jimmy’ego Fallona wystąpił natomiast zespół One Direction. Brytyjczycy wykonali wtedy jedną z najbardziej charakterystycznych piosenek świątecznych – „Santa Claus Is Coming To Town”.

Posłuchajcie obu wykonań. Wesołych Świąt!

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena „All I Want For Christmas Is You” – Mariah Carey, Jimmy Fallon, The Roots i szkolne instrumenty to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.