Andrzej Sołtysik znów w TV! Szczegóły dotyczące jego współpracy z Telewizją Polską trafiły do sieci

Andrzej Sołtysik przez długi czas prowadził "Dzień dobry TVN". Kilka miesięcy temu dziennikarz pożegnał się jednak ze wspomnianym projektem. Teraz wiele wskazuje na to, że widzowie niebawem znów będą mogli zobaczyć go na ekranie!

„Dzień dobry TVN” i „Pytanie na śniadanie”

Programy śniadaniowe cieszą się sporą popularnością. Widzowie chętnie zasiadają bowiem przed telewizorami o poranku, by rozpocząć kolejny dzień z lubianymi duetami dziennikarzy i prezenterów. Obecnie znanymi „śniadaniówkami” są „Dzień dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie”. Szczególne poruszenie wzbudzają zmiany we wspomnianych programach; w tym m.in. roszady na miejscu gospodarzy.

Prezenter ze "starej" ekipy wraca do "Pytania na śniadanie". Widzowie czekali na takie wieści
W "Pytaniu na śniadanie" zanosi się na wielki powrót. Prezenter, który kilka tygodni temu zniknął z anteny, wkrótce znów przywita się z widzami. Wiadomo, kiedy ma ponownie pojawić się w pracy.

Od czasu do czasu pojawiają się również doniesienia o pomysłach dotyczących nowych porannych projektów w TV. Jedną z takich propozycji ma być program nadawany w TVP3. Już od 8 kwietnia odbiorcy będą mogli oglądać nowe pasmo śniadaniowe. Wśród prowadzących ma być – znany z „DDTVN” – Andrzej Sołtysik.

Andrzej Sołtysik w nowym programie TVP

Jak podają „Wirtualne media”, program zatytułowany: „Dobrego dnia”, zadebiutuje w TV po weekendzie. Premiera jest zaplanowana na najbliższy poniedziałek – 8 kwietnia. Show ma składać się z części ogólnopolskiej oraz warszawskiej. Prowadzącymi zostali: Andrzej Sołtysik, Ula Kaczyńska, Paweł Pochwała i Dagmara Kowalska.

Pierwsza część programu emitowana będzie w dni powszednie w paśmie wspólnym TVP3 od 6:40 do 7:45. Potem pokazany zostanie „Express regionów”. Z kolei od 8:00 do 9:15 nadawana będzie część „Dobrego dnia”, dostępna jedynie na antenie TVP3 Warszawa. W weekendy będzie tylko część warszawska w innym paśmie - od 10:00 do 12:00 – czytamy na wspomnianej stronie.

Jak zaznaczył Jakub Sito: dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Warszawa, projekt będzie różnił się od znanych „śniadaniówek”:

Nasz program będzie odróżniać od magazynów śniadaniowych nadawanych później w dużych stacjach. Nie chodzi nam o to, by robić celebrycką telewizję. „Dobrego dnia” ma być blisko ludzi, wyzwań, z którymi mierzą się każdego dnia. Ma zaciekawiać, dostarczać praktycznych porad w różnych dyscyplinach, a czasami zaskakiwać.

Co ciekawe, Andrzej Sołtysik nie jest jedynym prezenterem, który ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu programów. Drugi z wymienionych panów – Paweł Pochwała – występował w nieistniejącym już projekcie: „Kawa czy herbata?”. W duecie często występował z Iwoną Schymallą. Będziecie oglądać nową propozycję TVP?

Aleksander Sikora podsumowany przez Małgorzatę Tomaszewską. To o nim sądzi
Dawny skład "Pytania na śniadanie" musiał rozstać się z programem, gdy rozpoczęły się zmiany w Telewizji Polskiej. Aleksander Sikora dopiero niedawno oficjalnie pożegnał się ze śniadaniówką. Teraz Małgorzata Tomaszewska...

Oceń ten artykuł 0 1