Anita Sokołowska nie wytrzymała! Ostra odpowiedź na zarzuty o faworyzowanie w "Tańcu z gwiazdami"

Anita Sokołowska przez wielu uważana jest za jedną z pretendentek do zdobycia Kryształowej Kuli w trwającej właśnie 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Nie wszyscy jednak kibicują aktorce. Część internautów uważa, że 48-latka jest faworyzowana przez jury. Artystka zabrała głos w tej sprawie.

fot. AKPA
fot. AKPA

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke – "Taniec z gwiazdami"

Od pierwszego ogłoszenia, że to Jacek Jeschke będzie partnerem Anity Sokołowskiej w "TzG", temperatura emocji wokół tej pary znacząco wzrosła. Jacek Jeschke występuje w show od 2016 roku i w tym czasie do finału doprowadził dwie gwiazdy: w parze z Anną Karczmarczyk zwyciężył w piątej edycji, a w parze z Barbarą Kurdej-Szatan zajął drugie miejsce w dziesiątej edycji. Występy Sokołowskiej i Jeschke, pełne pasji i dopracowane w każdym detalu, przyciągnęły uwagę nie tylko publiczności, ale i krytyków. Wielu fanów programu już teraz typuje ich jako pewniaków do finału. Wystąpienia Anity, za które zbiera wysokie noty, rodzą dyskusje wśród internautów na temat rzekomego faworyzowania aktorki przez jury.

Anita Sokołowska odnosi się do zarzutów o faworyzowanie przez jury "TzG"

Ostatnie komentarze w internecie dotyczące domniemanego hołubienia występów Sokołowskiej przez jury programu skłoniły aktorkę do publicznej odpowiedzi. W trakcie rozmowy z dziennikarką Pudelka aktorka powiedziała:


A ja chciałabym przestać być polityczna, bo mnie to trochę denerwuje. Mam poczucie, że to piszą pewne określone osoby. [...] Trochę więcej szacunku do naszej pracy. Ja się nie zgadzam na to, że ja w wieku 48 lat jestem porównywana do kogoś, że są jakieś takie bardzo nieprzyjemne określenia. Drodzy państwo, naprawdę to jest łatwo wyczuć, komu kibicujecie i dlaczego tak się dzieje. Trochę kultury... - zapelowała Sokołowska.

"Taniec z gwiazdami". Anita Sokołowska wskoczyła prosto na jurorski stół! Kto odpadł w nowym odcinku?
Za nami nowy odcinek programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Uczestnicy po raz kolejny zaprezentowali swoje umiejętności przed jury oraz widzami. Kto odpadł, a która para okazała się najlepsza? Anita Sokołowska zszokowała...


 
Oceń ten artykuł 0 0