Anna Mucha wie, jak podgrzać atmosferę! Gorący kadr zachwyca. Fani: "Super, więcej takich"

Artystka staje w zapierającej dech w piersiach kreacji, odważnie eksponuje nogę i zbiera same komplementy! 42-latka podzieliła się niezwykle zmysłowym ujęciem. Jak zareagowali internauci? Odpowiedź może być tylko jedna... "Boska, jest ogień" - czytamy.

Anna Mucha - kariera

Aktorka, prezenterka, osobowość telewizyjna – Anna Mucha nie zwalnia tempa i prężnie rozwija swoją karierę na scenie. Już jako dziecko pojawiła się na wielkim ekranie w filmach, takich jak: „Korczak” w reżyserii Andrzeja Wajdy czy „Lista Schindlera” Stevena Spielberga. Później widzowie mieli okazję śledzić jej zmagania w produkcjach, wśród których wyróżnia się chociażby: „M jak Miłość”, „Chłopaki nie płaczą”, „Och, Karol 2”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”, „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”, „Wkręceni 2”, „Prosto w serce” i in.

Artystka występuje także na deskach teatrów, a spektakle z jej udziałem cieszą się niemałą popularnością wśród publiczności. Gwiazda sięga po kolejne zawodowe wyzwania. W 2008 roku brała udział w czwartej edycji programu „Jak oni śpiewają”. W 2009 roku zwyciężyła 10. edycję telewizyjnego show pt. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a w roku 2020 zasiadła w jurorskim gronie drugiej edycji „Dance Dance Dance”.

Anna Mucha - Instagram

42-latka aktywnie udziela się również w mediach społecznościowych. Przyciąga do siebie spore grono internetowych fanów, które na samym Instagramie liczy już 928 tys. osób. Anna Mucha dba o to, aby coraz to kolejne posty i relacje z dnia codziennego pojawiały się na jej profilu regularnie. W wirtualnej galerii zdjęć aktorki nie brakuje kadrów prezentujących kulisy jej zawodowych projektów oraz chwil z życia prywatnego. Obserwatorzy chętnie angażują się w publikowane przez idolkę treści, a pod publikacjami pozostawiają masę komentarzy i rozmaitych reakcji.

Artystka opowiada o swoich przeżyciach, planach i doświadczeniach. Jeszcze jakiś czas temu przestrzegała fanów przed oszustami działającymi w sieci. Czytaj więcej tutaj:

Anna Mucha: "Popełniłam jakiś potworny błąd, głupotę i jest to moja wina". Aktorka ostrzega fanów
Artystka zwróciła się do fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebrytka opowiedziała o wszystkim w instagramowej relacji. W wyniku pewnego zdarzenia mogła paść ofiarą oszustwa. O co chodzi? "Ja jestem, wydawałoby się, rozsądnym...

Zmysłowa fotografia podbija sieć!

W internetowym albumie celebrytki nie brakuje także nieco bardziej pikantnych fotografii z wakacyjnych wyjazdów czy profesjonalnych sesji zdjęciowych. Tym razem artystka zachwyciła odbiorców w zapierającej dech w piersiach sukni z dekoltem i mocnym wycięciem na nogę.

Wyjątkowa kreacja przyciągnęła wzrok obserwatorów, którzy pospieszyli z publikacją pochlebnych wpisów. Anna Mucha śmiało zapozowała przed obiektywem i po raz kolejny oczarowała odbiorców. W sekcji komentarzy posypały się komplementy. Zachwytom nie ma końca!

Boska, jest ogień;
Super;
Ślicznie;
Zjawiskowa;
Wow;
Super, więcej takich;
Pani Aniu, zjawiskowe zdjęcie;
Wyglądasz cudownie – czytamy.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze