Anna i Jakub z programu "Rolnik szuka żony 10" zostali rodzicami!

Uczestnicy 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony” świętują powiększenie rodziny! Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski, bo właśnie o nich mowa, powitali na świecie syna. Radosną nowinę o narodzinach przekazała produkcja "RszŻ". Internauci ruszyli z gratulacjami!

„Rolnik szuka żony 10”. Anna Derbiszewska urodziła

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski – uczestnicy 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony” – mają nie lada powód do radości. Bohaterka minionej odsłony randkowego show urodziła bowiem syna! Informacja o tym, że chłopiec przyszedł na świat, pojawiła się na Instagramie, a dokładniej: na profilu "RszŻ".

Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji!
Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka!

Radosna wieść o tym, że rodzina Ani i Kuby z „Rolnika…” jest już w komplecie, bardzo ucieszyła internautów, którzy ruszyli z gratulacjami.

Anna i Jakub z programu „Rolnik szuka żony” razem po programie

Anna Derbiszewska to bohaterka jubileuszowego, 10. sezonu programu hitu TVP. Bizneswoman zgłosiła się do projektu w poszukiwaniu „bratniej duszy”. Jej uwagę skradła trójka kandydatów, którzy następnie gościli w domu gospodyni – to: Dominik, Mikołaj oraz Jakub. Ostatni z wymienionych mężczyzn skradł serce Ani, chociaż ta początkowo ostrożnie podchodziła do tej relacji.

Finalnie okazało się, że Jakub „znalazł klucz” do serca rolniczki. Podczas romantycznych randek para snuła plany o wspólnej przyszłości. Założenia te bohaterowie projektu zaczęli szybko wcielać w życie. W świątecznym odcinku „Rolnika…” Marta Manowska dowiedziała się m.in. o tym, że narzeczeni (Kuba oświadczył się ukochanej w Wigilię) spodziewają się dziecka!

Najważniejszą zmianą, jaka zaszła w naszym życiu, jest to, że spodziewamy się dziecka (…). Tak nam się to wszystko ułożyło (…) – wyznała niespodziewanie Derbiszewska, a jej partner dodał:

To jest dobra niespodzianka, że będę miał kolejnego syna.

O ile dla Anny przygoda z macierzyństwem dopiero się rozpoczyna, o tyle Jakub ma już doświadczenie w „byciu tatą”. Uczestnik show doczekał się bowiem trójki pociech, będąc w poprzedniej relacji. Teraz do tej gromadki dołączył kolejny chłopiec, a my serdecznie gratulujemy! 

Kamila Boś przekazała radosne wieści. Lawina gratulacji pod najnowszym nagraniem uczestniczki "Rolnika..."
Kamila Boś ma nie lada powód do świętowania! Uczestniczka 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" wyjawiła na Instagramie, że ostatnio w jej życiu zaszły spore zmiany. W komentarzach rozwiązał się worek z gratulacjami!

Oceń ten artykuł 15 9

Ogólna ocena Anna i Jakub z programu "Rolnik szuka żony 10" zostali rodzicami! to: 62% / 100%, uzyskana z: 24 głosów.