Asia i Rafał z "Love Island 9" są razem po programie? Uczestnik show mówi o życiowych zmianach

Rafał i Asia to finaliści minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości". Uczestnicy show nie tylko wrócili już do Polski, ale też do mediów społecznościowych, aktualizując swoje konta na Instagramie. W jednej z wypowiedzi Rafał wspomniał o ważnej, życiowej zmianie.

Asia i Rafał z „Love Island 9” razem po programie

Nowy sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości” za nami! Kto wygrał 9. odsłonę show? Wyniki głosowania zostały przedstawione w finale, który widzowie TV4 zobaczyli w minioną niedzielę. Prowadząca – Karolina Gilon – ogłosiła, że „Love Island 9” wygrali Zuza i Jarek. Tuż za nimi miejsce na podium zajęli: Patrycja i Robert, a na trzecim miejscu uplasowali się Asia z Rafałem.

Które pary znane z „LI 9” przetrwały? Pomocnym w udzieleniu odpowiedzi na to pytanie może być Instagram, gdzie Islanderzy zaczęli aktywnie działać tuż po powrocie z gorącej Hiszpanii. Głos w sprawie swojej relacji z Joanną zabrał Rafał. Finalista opublikował na Instagramie długie oświadczenie.

Rafał z „Love Island 9” na Instagramie

Rafał Bierówka stworzył mocny duet z Joasią Baziak. Przez długi czas uczestnicy byli ulubieńcami widzów! Stosunek odbiorców show do Rafała nieco zmienił się niemal tuż przed finałem. Mężczyzna zaczął bowiem krytycznie wypowiadać się o innej parze: Zuzi i Jarku. Właśnie to nie spodobało się fanom „Love Island”, którzy zarzucili Rafałowi nieszczerość.

Jeszcze podczas trwania programu sporo osób zastanawiało się, czy związek Asi i Rafała przetrwa po zakończeniu przygody na „Wyspie miłości”. Jak sytuacja między finalistami wygląda dziś? Głos zabrał sam zainteresowany, publikując w sieci kilka słów „od siebie”. Rafał wspomniał m.in. o swojej relacji z Asią – para aktualnie chce dalej rozwijać tę znajomość.

„Love Island. Wyspa miłości”. Rafał o związku z Asią

Rafał z „Love Island 9” na samym początku podziękował widzom, którzy śledzili nowe odcinki. Następnie wspomniał o tym, jak dziś wygląda jego życie. Nie zabrakło odniesienia do związku z Joanną. W planach jest wspólne zamieszkanie!

(…) Mój pobyt na wyspie miłości był dla mnie zdecydowanie najlepszą decyzją w moim życiu. Decydując się na udział w programie, nosiłem w sobie nadzieję, że poznam tam kogoś wyjątkowego, ale nie sądziłem, że poznam tam miłość mojego życia, z którą już za niedługo zamieszkam. Asiu, Kocham Cię. Nie dość, że znalazłem w programie miłość, to w dodatku grono wspaniałych znajomych oraz mega dużo ciekawych wspomnień oraz doświadczeń. Pamiętajcie, kochajcie się i pomagajcie innym, zdrowie i rodzina jest najważniejsza, reszta jakoś sama się ułoży.

W komentarzu głos zabrała także Asia, odpowiadając krótko:

Też Ciebie kocham.

Kibicowaliście tej parze?

Jarek z "Love Island 9" zaskoczył wyznaniem na temat relacji z Zuzą. "Podjęliśmy wspólną decyzję"
Czy zwycięzcy 9. sezonu programu: "Love Island. Wyspa miłości" są razem? Zuza i Jarek, bo właśnie o nich mowa, cieszyli się sporym zainteresowaniem widzów. Ostatnio uczestnik show zabrał głos na Instagramie. Początek jego...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Asia i Rafał z "Love Island 9" są razem po programie? Uczestnik show mówi o życiowych zmianach to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.