Jarek z "Love Island" zaskoczył wyznaniem na temat relacji z Zuzą. "Podjęliśmy wspólną decyzję"

Czy zwycięzcy 9. sezonu programu: "Love Island. Wyspa miłości" są razem? Zuza i Jarek, bo właśnie o nich mowa, cieszyli się sporym zainteresowaniem widzów. Ostatnio uczestnik show zabrał głos na Instagramie. Początek jego wypowiedzi może zaskoczyć!

„Love Island. Wyspa miłości 9”. Czy Jarek i Zuza są razem po programie?


Uczestnicy programu: „Love Island. Wyspa miłości 9” wrócili już z gorącej Hiszpanii. Finał randkowego show odbył się bowiem w minioną niedzielę. W ostatnim odcinku prowadząca – Karolina Gilon – ogłosiła wyniki głosowania. Kto wygrał „LI 9”? Decyzją widzów nagroda główna – sto tysięcy złotych – powędrowała do duetu: Zuza i Jarek. Drugie miejsce należało do Patrycji i Roberta, a trzecie: do Asi i Rafała.

Czy Jarek i Zuza z „Love Island” są razem po programie? Właśnie takie pytanie mogło pojawić się w głowach internautów sprawdzających nowe informacje w sprawie pary. Jarosław opublikował bowiem na Instagramie niepokojące wideo, w którym wspomniał o… rozstaniu!

Jarek i Zuza jako para, która wygrała „Love Island 9”

Jarek i Zuza połączyli się w parę niemal na samym początku ich przygody na „Love Island”. Chociaż między nimi bywało różnie, to finalnie wspólnie doszli razem do finału, gdzie zyskali niemal połowę głosów! Widzowie programu bardzo polubili ten duet, więc nic dziwnego, że z niecierpliwością sprawdzali nowe aktywności Islanderów na Instagramie. W ten sposób mogli dowiedzieć się, że zwycięzcy show zostali chwilowo rozdzieleni. Zuzanna wróciła bowiem do Belgii, a jej partner: do Polski. Mężczyzna tuż po zakończeniu projektu zapowiadał, że będzie chciał jak najszybciej odwiedzić Zuzię w jej stronach. Wczoraj wieczorem opublikował serię instagramowych relacji dotyczących zmian w życiu. Swoją wypowiedź rozpoczął następująco:

Cześć wszystkim. Nie wiem, co mam powiedzieć. Niektórzy mieli rację, że związek na odległość nie przetrwa, jest mało stabilny… Podjęliśmy decyzję wspólną i lepiej wam to oznajmić szybciej niż później, że dziękujemy sobie i każdy idzie w swoją stronę, swoją drogą.

Zwycięzcy „Love Island” razem na Instagramie

Wszystko wyjaśniło się już chwilę później, kiedy to okazało się, że wypowiedź Jarka była mocno przewrotna! Mało tego, finalista odwiedził już Zuzię i razem nagrali kolejne relacje:

A tak się składa, że nasze drogi są połączone i wchodzimy do tunelu pełnego miłości. Pozdrawiamy z Belgii.

Fot. Instagram @jarekmrozowski

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują więc na to, że miłość Jarka i Zuzy kwitnie! Kibicowaliście tej parze, oglądając nowe odcinki „Love Island”?

Rozstanie tuż po zakończeniu "Love Island"! Która para nie przetrwała?
Które pary znane z "Love Island 9" przetrwały? Dwójka uczestników z minionej edycji show poinformowała, iż zdecydowała się na rozstanie. "Zakończyliśmy już naszą relację" - można przeczytać w sieci.

Oceń ten artykuł 0 0