Bartek z "Love Island 8" jest w związku? Na wakacyjnym zdjęciu u jego boku: piękna towarzyszka! [ZDJĘCIE]

Bartek Styczyński z "Love Island 8" znalazł partnerkę poza programem? Uczestnik minionej odsłony show pochwalił się kadrem z wakacji. U jego boku znalazła się tajemnicza piękność...

Uczestnicy „Love Island 8” po programie

„Love Island. Wyspa miłości” wróci z 9. sezonem! Ta informacja pojawiła się już w finale ostatniej serii, a obecnie produkcja szuka osób pragnących odmienić swoje życie. Przypomnijmy: w telewizyjnym projekcie biorą udział single oraz singielki, którzy spędzają czas w hiszpańskiej willi. Są „odcięci” od „świata zewnętrznego”: bez dostępu do Internetu oraz innych mediów. Dni na „Wyspie miłości” wypełniają im więc rozmowy mające na celu jeszcze lepsze poznawanie innych bohaterów. Przede wszystkim łączą się jednak w pary. Ostatni odcinek serii przynosi odpowiedź na pytanie o to, kto wygrywa show. W minionej odsłonie był to duet: Laura i Armin.

Wśród Islanderów biorących udział w 8. sezonie „Love Island” znalazł się Bartek „strażak”. Mężczyzna przez długi czas był w parze z Lori, a połączenie to wzbudziło entuzjazm widzów. Podczas gdy wiele osób wróżyło tej dwójce świetlaną przyszłość, nieoczekiwanie Lori postanowiła zakończyć tę relację. W związku z jej decyzją Bartek opuścił „Wyspę miłości”.

Czy teraz „strażak” jest z kimś w związku? Okazuje się, że tak! Bohater wspomnianej odsłony show swoim szczęściem pochwalił się na Instagramie.

„Love Island. Wyspa miłości 8”. Bartek Styczyński i nowa partnerka?

Bartek Styczyński opublikował w sieci serię fotografii powstałych podczas jego zagranicznej wycieczki. Islander poznawał Teneryfę, a nie był tam sam! Na kadrze znalazła się tajemnicza piękność. Z oznaczenia wynika, że to Katarzyna Lipiec, która na platformie społecznościowej zgromadziła już sporą grupę tzw. „followersów”: to ponad 12 tysięcy!

Informacja o tym, że „strażak” znalazł szczęście w miłości, wywołała falę radości u internautów. Dowód? Pozostawione przez nich komentarze!

Tak bardzo się cieszę. Gratulację i szczęścia życzę.

Super. Gratulacje. Jesteś mega pozytywną osobą i należy ci się szczęście.

Dużo miłości.

Ale jesteście śliczni.

Co myślicie o tej parze?

Ola z "Love Island" pozowała w bieliźnie. Internauci przecierają oczy: "Nie poznałam cię"
Ola Tomala z 4. i 7. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia, do których pozowała, będąc w bieliźnie. Uwagę internautów przykuł sam wygląd bohaterki ujęć...

Oceń ten artykuł 0 0