Ola z "Love Island" pozowała w bieliźnie. Internauci przecierają oczy: "Nie poznałam cię"

Ola Tomala z 4. i 7. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia, do których pozowała, będąc w bieliźnie. Uwagę internautów przykuł sam wygląd bohaterki ujęć...

Uczestnicy „Love Island” po programie

Program pt.: „Love Island. Wyspa miłości” powróci z 9. sezonem. Na razie nie wiadomo, kiedy będzie można zobaczyć odcinki, ale produkcja już szuka śmiałków, zapraszając na castingi. Kto wygrał minioną odsłonę show? W finale prowadząca – Karolina Gilon – ogłosiła, że pierwsze miejsce zajmują Laura i Armin.

Karolina z "Love Island 8" zaskoczyła wpisem! "Z Bartkiem nie jesteśmy parą"
Czy Karolina i Bartek z "Love Island 8" są razem? Wypowiedź uczestniczki show, która niedawno pojawiła się na Instagramie, rzuca nowe światło na sprawę. Islanderka wprost przyznała bowiem, że nie jest w związku...

Uczestnicy polskich edycji „Love Island” – po zakończeniu telewizyjnej przygody –  aktywnie działają na Instagramie, zdobywając nowych „followersów”. Zamieszczają rozmaite posty, nierzadko prezentując się w odważnych wydaniach. Tak też było w przypadku najnowszych fotografii opublikowanych przez uczestniczkę 4. i 7. edycji. Chociaż Ola Tomala dwukrotnie próbowała znaleźć miłość na „Love Island”, to finalnie opuszczała hiszpańską willę jako singielka. Jej poczucie humoru, energia i oryginalne podejście do wielu spraw sprawiły, że Aleksandra zapisała się w pamięci widzów; ci chętnie sprawdzają, jak potoczyły się dalsze losy pięknej Islanderki. Sama Ola nie zostawia ich bez informacji, raz po raz aktualizując konto na Instagramie. Pod jej najnowszymi zdjęciami rozgorzała gorąca dyskusja na temat wyglądu modelki. Zdaniem niektórych nie przypomina już „dawnej” siebie…

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ola Tomala (@ola_loveisland4i7)

Ola z „Love Island” w bieliźnie

Ola Tomala pochwaliła się na Instagramie kadrami będącymi efektem jej współpracy z fotografem. Uczestniczka randkowego show pozowała m.in. w bieliźnie.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ola Tomala (@ola_loveisland4i7)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ola Tomala (@ola_loveisland4i7)

W komentarzach internauci dzielili się swoimi przemyśleniami na temat wyglądu Oli. Pojawiło się sporo krytycznych wypowiedzi:

Zdjęcia piękne, ale na pierwszy rzut oka nie poznałam Cię, jak dla mnie za dużo przerobione, lepiej wyglądasz bez tych przeróbek. Takie moje skromne zdanie, co za dużo, to nie wygląda.

Ja się zastanawiałam: jaka Ola z love, kto to jest? Dopiero jak zobaczyłam profil, poznałam. Szkoda, że większość dziewczyn z reality tak się „modyfikuje”.

Co czujesz, patrząc na zdjęcie, na którym zatraciłaś siebie? To nie Ola, a jakiś klon Jacksona.
Ale przerobiona twarz. Bez tego jesteś ładna, po co niszczyć zdjęcie.

Podzielacie te opinie?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ola Tomala (@ola_loveisland4i7)

Jagoda z "Love Island" w "nowym wydaniu". Tak wygląda po operacji nosa. "Wiem, że długo czekaliście"
Jagoda z "Love Island 7" kilka dni temu przeszła operację nosa. Teraz uczestniczka randkowego show pokazała efekt zabiegu. Jak wygląda po interwencji chirurgicznej?

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Ola z "Love Island" pozowała w bieliźnie. Internauci przecierają oczy: "Nie poznałam cię" to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.