Będzie miał nauczkę do końca życia? Cudem uniknął czołowego zderzenia. "Brak wyobraźni" [WIDEO]

Kilka ciężarówek, samochody osobowe, wzniesienie i linia ciągła - to zdecydowanie nie jest sytuacja, w której ktokolwiek powinien zacząć manewr wyprzedzania. W sieci opublikowano nagranie, na którym widać, czym kończy się brak wyobraźni niektórych kierowców...

Niebezpieczne zachowanie kierowcy citroena. Internauci komentują: "Brak wyobraźni"

Pośpiech, używki, brawura i brak wyobraźni to najczęstsze przyczyny wypadków, które niejednokrotnie kończą się tragicznie. Ostatnio w sieci opublikowano nagranie z drogi krajowej nr 10. Na trasie między Jeziorkami, a Śmiłowem (woj. wielkopolskie) doszło do skrajnie niebezpiecznej sytuacji. Wszystko zarejestrowała kamera samochodowa. Na filmie widać, jak kierowca citroena postanawia wyprzedzić kilka pojazdów. Niestety, manewr kończy na poboczu przy przeciwległym pasie...

Zaczął wyprzedzać przed wzniesieniem, zignorował linię ciągłą

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (08.02.2024) po południu. Kierowca, który niemal czołowo zderzył się z wyprzedzającym citroenem, udostępnił w sieci nagranie, mogące być przestrogą dla innych użytkowników ruchu. Kierujący citroenem zignorował przepisy ruchu drogowego i doprowadził do bardzo niebezpiecznej sytuacji, która mogłaby skończyć się śmiertelnym wypadkiem. By uniknąć tragedii zjechał na pobocze po drugiej stronie drogi, bo nie zdążył wrócić na swój pas jezdni.

Było blisko, gdyby ktoś spanikował mogło dojść do tragedii

Na policję i po prawku.

Na policje z tym. Natychmiast!

- komentują internauci.

Wypadł z drogi na dwóch zakrętach. Internauci komentują: "Droga była zła i samochód był zły" [WIDEO]
W sieci opublikowano nagranie, na której zarejestrowano skrajnie niebezpieczne zachowanie kierowcy. Na ujęciach z kamery samochodowej widać, jak pojazd dwukrotnie na zakrętach wypada z drogi.

Przerażający incydent na pasach! "Powinni to dla przykładu pokazywać w szkołach" [WIDEO]
W sieci pojawiło się nagranie, które może być przestrogą dla kierowców i pieszych. Widać na nim, jak chłopiec wbiega na pasy tuż przed jadący autobus i... zatrzymuje się w ostatniej chwili.

Oceń ten artykuł 0 0