Będzie powrót do "M jak miłość" na święta? Kacper Kuszewski zabrał głos

W zeszłym roku świąteczny odcinek "M jak miłość" był pełen zaskoczeń. W Grabinie pojawił się m.in. Marek (Kacper Kuszewski). Czy w tym roku aktor także powrócił do produkcji? Jest komentarz!

„M jak miłość” – odcinek świąteczny

Kiedy i gdzie oglądać świąteczny odcinek „M jak miłość”? Odpowiedź na to pytanie to na razie tajemnica produkcji, ale pewne jest, że w 2023 roku pojawi się specjalna odsłona „Mjm”. Podobnie jak w zeszłym roku, także i teraz rodzina Mostowiaków oraz jej bliscy zaproszą widzów do wspólnego, świątecznego stołu. Tym razem jednak bohaterowie nie spotkają się w Grabinie, a w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Pojawi się tam m.in. Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). Więcej o tym pisaliśmy w artykule poniżej.

Odcinek specjalny "M jak miłość" bez Barbary Mostowiak w Grabinie? Zdjęcia z planu sporo zdradzają!
Będzie specjalny odcinek "M jak miłość"! Widzowie po raz kolejny spędzą święta z rodziną Mostowiaków i ich bliskimi. Tym razem jednak Barbara (Teresa Lipowska) nie będzie celebrować tego czasu w Grabinie... Poniżej szczegóły!

Wcześniejszy odcinek specjalny, zatytułowany: „Wigilia u Mostowiaków”, został wyemitowany 24 grudnia o godz. 20:00. W serialu nie zabrakło zaskoczeń. W domu rodzinnym ponownie zagościł bowiem Marek (Kacper Kuszewski)! Mostowiak przyjechał na święta prosto z Australii, gdzie mieszka na co dzień.

Kacper Kuszewski odszedł z „M jak miłość” w 2018 roku. Stąd też jego pojawienie się we wspomnianym epizodzie wywołało wiele emocji. Chociaż Marek przyjechał do Grabiny jedynie na chwilę, to niektórzy wierni fani „Emki” zaczęli zastanawiać się, czy podobna sytuacja powtórzy się także w tym roku. Jak odpowiedział sam zainteresowany?

Czy Małgosia wróci do „M jak miłość”?

Kacper Kuszewski został zapytany przez „Super Express” o to, czy będzie go można zobaczyć w najbliższym odcinku świątecznym. Gwiazdor odpowiedział krótko:

Nie, to była jednorazowa wizyta.

Tymczasem o możliwych powrotach chętnie pisali internauci aktywnie reagujący na posty dotyczące hitu TVP. Na Instagramie nie zabrakło pomysłów dotyczących przywrócenia pewnych serialowych wątków. Sporo osób „wywołało do tablicy” inną dawno niewidzianą postać. Mowa o Małgosi Mostowiak: najmłodszej córce Barbary i Lucjana (Witold Pyrkosz). Joanna Koroniewska już ładnych parę lat temu pożegnała się ze wspomnianą rolą. Wierni fani doskonale pamiętają jednak jej historię i nie kryją, że z chęcią zobaczyliby Małgosię u boku mamy: chociażby tylko na święta:

Joanna Koroniewska, będziesz na Wigilię u mamy? Taka sytuacja może się już nie powtórzyć.

(…) Może zrobicie coś w stylu, że wróci Gosia zagranicy na święta i będzie próbowała odzyskać syna.

Może gość specjalny Małgosia?

Niestety nic nie zapowiada na to, żeby najmłodsza pociecha Mostowiaków odwiedziła rodzinne strony. A wy, kogo chcielibyście znów zobaczyć w „M jak miłość”?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @mjakmilosc_archiwum

"M jak miłość". Co dalej z Barbarą Mostowiak? Seniorka rodu zasłabnie na oczach nieznajomego!
Co przyniosą nowe odcinki "M jak miłość"? Jak zdradzają opisy i streszczenia dostępne w sieci, scenarzyści zadbali o to, by w życiu bohaterów sporo się działo. W nadchodzących epizodach Barbara (Teresa Lipowska) zmierzy się z...

Oceń ten artykuł 0 0