Black Friday 2020. Popularna usługa na Allegro ze specjalną zniżką

Jedna z najpopularniejszych stron zakupowych w Internecie nie zapomniała o klientach. Portal Allegro wprowadził do swojej oferty specjalną zniżkę na znaną usługę. Sprawdźcie szczegóły!

Black Week 2020 na Allegro

fot. Shutterstock

Nie ulega wątpliwości, że w tym roku prym wiodą zakupy przez Internet. Pandemia mocno wpłynęła na decyzje konsumentów, którzy coraz chętniej korzystają z opcji „internetowego koszyka”. Nic więc dziwnego, że mnóstwo sklepów internetowych już przygotowało dla swoich klientów wiele zachęcających promocji oraz zniżek, a wszystko to w ramach Black Week. Do tego grona zalicza się również portal Allegro, który zachęca odbiorców nie tylko do realizacji transakcji i internetowych zakupów, ale też proponuje korzystne opcje dostawy. Ułatwieniem ma być usługa „Allegro Smart!”, dzięki której koszty dostawy są mocno obniżane. Z okazji zbliżającego się święta zakupów Allegro przygotowało specjalną zniżkę na tę usługę, dzięki czemu zakupy w sieci mogą stać się jeszcze bardziej przyjazne.

Obecnie klienci mogą wykupić wspomnianą usługę w cenie 39 zł. Do tej pory usługa „Allegro Smart!” za 12 miesięcy kosztowała 49 zł. Korzystający z usługi mogą zamówić darmową dostawę do Paczkomatów i punktów odbioru przy zakupie za min. 40 zł od jednego sprzedawcy. Darmowa dostawa kurierem jest możliwa z kolei przy zakupie za min. 100 zł od jednego sprzedawcy. Jak czytamy na stronie, klientom korzystającym z tej usługi przysługuje również darmowy zwrot.

Black Friday i Allegro. Do kiedy obowiązuje zniżka na usługę?

Do kiedy obowiązuje promocja na „Allegro Smart! ”? Usługę w promocyjnej cenie można nabyć jeszcze przez niecały miesiąc, gdyż obniżona cena będzie aktualna do 24 grudnia. Co ważne, mogą z niej skorzystać również ci klienci, którzy już posiadają „Allegro Smart!”:

Klient może spokojnie kupić teraz pakiet za 39 zł i ważność jego pakietu Smart! przedłuży się o rok (…).Jedno zastrzeżenie: usługa Smart! może być aktywna maksymalnie 3 lata do przodu, więc w tym okresie będzie można swobodnie kumulować pakiety z różnych akcji, ale nie na dłużej niż sumarycznie na 3 lata

– tłumaczył w rozmowie z portalem Bankier.pl Marcin Gruszka, Product PR Manager Allegro. Co roku w ramach Black Friday klienci chętnej odwiedzają sklepy w poszukiwaniu specjalnie przygotowanych na ten dzień promocji oraz okazji. Eksperci przewidują, że w tym roku – z powodu sytuacji związanej z epidemią koronawirusa – znaczna część zakupów przeniesie się właśnie do sieci. Black Friday przypada na piątek po Święcie Dziękczynienia, a w tym roku data zakupowego Czarnego Piątku to 27 listopada. Skorzystacie z internetowych promocji?

Hakerzy czekają na Black Friday 2020. Jak nie dać się oszukać podczas zakupów online?
W tym roku zakupowe szaleństwo związane z Black Friday 2020 niemal w całości przeniesie się do internetu. Zakupy w sieci są wygodne, proste i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, jednak czy są...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze