Britney Spears opublikowała nowe zdjęcie! Ogłosiła fanom szczęśliwą wiadomość: „Zastanawiam się, czy to będzie dziewczynka”

Britney Spears odzyskała władzę na swoim życiem. Gwiazda przez lata myślała o kolejnym małżeństwie i dziecku. Nie mogła jednak decydować o sobie, nawet w aspekcie życia prywatnego. Teraz zamierza to zmienić.

Doceniła fanów

12 listopada decyzją sądu kuratela ciążąca na Britney została zakończona. Artystka dziękowała fanom za wsparcie, które dostawała od nich w tym trudnym dla niej okresie. Chciała podzielić się ogromną radością, jaka wydarzyła się w jej życiu. Pisała na Instagramie:

Boże, tak bardzo kocham moich fanów, to szaleństwo!!! Myślę, że będę płakać przez resztę dnia!!! Najlepszy dzień w życiu…

Dziecko w drodze?

Księżniczka popu jest od wielu lat w szczęśliwym związku z trenerem Samem Asgharim. Jakiś czas temu mężczyzna oświadczył się Britney, a ta go przyjęła. Wcześniej ukochany kupił Spears psa. Jednak temat powiększenia rodziny powrócił. Artystka otwarcie mówi o ponownym zostaniu matką. Britney poważnie myśli o kolejnej ciąży. Bardzo chciałaby urodzić Samowi córeczkę. W jednym z najnowszych wpisów Spears ujawniła:

Myślę o kolejnym dziecku !!! Zastanawiam się, czy tym razem to będzie dziewczynka. Szykuje się do czegoś… to na pewno

Teraz może zostać mamą

Britney nie mogła wcześniej zajść w ciążę, ponieważ była zmuszana do stosowania antykoncepcji. Jej narzeczony, „król” fitnessu, Sam Asghari także wspominał, że chciałby zostać ojcem. Mówił w wywiadzie dla „Forbes”:

[…]Chcę też zrobić kolejny krok w moim związku. Nie mam nic przeciwko zostaniu ojcem. Chcę być tatą.

Britney ma dwóch synów z małżeństwa z Kevinem Federlinem: Seana Prestona (urodzony w 2005 roku) i Jaydena (urodzony w 2006 roku).

Britney Spears boi się o swój majątek?! „Muszę chronić kolekcję butów”
Britney Spears niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Piosenkarka i jej narzeczony Sam Asghari przygotowują się do ślubu. Mają podpisać intercyzę. Jak zareagował przyszły mąż gwiazdy?

Synowie Britney Spears są nie do poznania! Jak wyglądają obecnie dzieci gwiazdy? [ZDJĘCIA]
Synowie Britney Spears i Kevina Federline`a niedługo będą dorośli. Do tej pory bardzo dbali o swoją prywatność. Teraz pojawili się z ojcem na imprezie. Do kogo są podobni?

Rodzina Britney Spears znacznie się powiększyła. Narzeczony gwiazdy zaskoczył wszystkich!
Sytuacja Britney Spears zdaje się stabilizować. Gwiazda prawdopodobnie może mówić o ogromnym szczęściu w życiu osobistym. Narzeczony Sam Asghari jest przy niej cały czas. Teraz mężczyzna...

 

Oceń ten artykuł 6 0

Ogólna ocena Britney Spears opublikowała nowe zdjęcie! Ogłosiła fanom szczęśliwą wiadomość: „Zastanawiam się, czy to będzie dziewczynka” to: 100% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.