Były partner Maffashion oświadczył się swojej dziewczynie. Julia Kuczyńska komentuje

Kilka lat temu Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik poinformowali o rozstaniu. Teraz były partner finalistki "Tańca z gwiazdami" pochwalił się w sieci, że zaręczył się ze swoją obecną partnerką. Maffashion skomentowała tę nowinę.

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik

Julia Kuczyńska, znana także jako Maffashion, minione tygodnie spędzała głównie na tanecznym parkiecie. Jako uczestniczka 14. edycji programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” dotarła aż do finału, gdzie zajęła 3. miejsce. W „TzG” partnerował jej Michał Danilczuk.

Julia Kuczyńska zyskała popularność jako blogerka modowa. Swego czasu sporo mówiło się także o jej związkach. „Maff” była związana bowiem m.in. z Sebastianem Fabijańskim, z którym ma syna: Bastiana. Wcześniej tworzyła relację także z twórcą internetowym: Cezarym Jóźwikiem. To właśnie on niedawno pochwalił się w sieci, że oświadczył się swojej wybrance: Julii Zawadzkiej i został przyjęty!

Maffashion komentuje zaręczyny Jóźwika z Julią Zawadzką

Czarek Jóźwik i Julia Kuczyńska rozstali się w 2019 roku. O podjęciu takiej decyzji poinformowali na Instagramie, nagrywając specjalny filmik.

Następnie obydwoje zaczęli układać sobie życie na nowo. Youtuber związał się z Julią Zawadzką, która również aktywnie działa w mediach internetowych. Niedawno ich relacja weszła na wyższy poziom: zakochani poinformowali bowiem o zaręczynach! Na najnowszej fotografii dostrzec można pierścionek, który jest dumnie prezentowany przez Zawadzką.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głos zabrała sama Maffashion, gratulując narzeczonym:

Ogromne gratulacje dla Was! Wszystkiego naaaaaaj!

My także dołączamy się do tych słów!

Julia Kuczyńska spędzi wakacje z Michałem Danilczukiem? Maffashion i tancerz mają wspólne plany!
Czy coś łączy Julię Kuczyńską i Michała Danilczuka? Fani zaczynają się zastanawiać czy przygoda z "Tańca z gwiazdami" nie przerodzi się w uczucie. Maffashion postanowiła skomentować plotki!

Oceń ten artykuł 21 12

Ogólna ocena Były partner Maffashion oświadczył się swojej dziewczynie. Julia Kuczyńska komentuje to: 63% / 100%, uzyskana z: 33 głosów.