Caroline Derpienski do Krzysztofa Stanowskiego: "Wiem, że nienawidzisz kobiet"

Niedawno na "Kanale Zero" pojawił się materiał, który na temat Caroline Derpienski przygotował Krzysztof Stanowski. Po kilku dniach dziennikarz opublikował jeszcze jeden film, który nie spodobał się celebrytce. Influencerka odwiedziła teraz Polskę i udzieliła wywiadu, w którym w mocnych słowach odniosła się do mężczyzny.

Caroline Derpienski i Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski jakiś czas temu opublikował na „Kanale Zero” materiał dotyczący Caroline Derpienski. Mężczyzna wcześniej nagrał film demaskujący karierę Natalii Janoszek, dlatego widzowie bardzo wyczekiwali jego kolejnej produkcji. Dziennikarz odwiedził Caroline w Miami i towarzyszył jej w codziennych aktywnościach. W dwugodzinnym filmie dużo czasu poświęcił analizie partnera influencerki, który niegdyś był zamieszany w aferę polityczną.

Po kilku dniach Stanowski opublikował jeszcze jeden materiał, w którym w nieco mocniejszych słowach odnosił się do Derpienski. Celebrytka oburzyła się na nazywanie jej kłamczuchą i nagrała oświadczenie.

Więcej o tym przeczytacie tutaj:

Zwrot w sprawie Derpienski - Stanowski. Celebrytka oskarża dziennikarza i składa pozew
Stanowski opublikował kolejne materiały na temat Derpienski. Tym razem wypowiedział się o celebrytce krytycznie, a ta nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Zapowiedziała pozew, a w oficjalnym oświadczeniu wyznała również, że od początku...

Caroline zarzuca Stanowskiemu bycie złym człowiekiem

Caroline niedawno przyjechała do Polski. Udzieliła w tym czasie kilku wywiadów, w tym jednego dla portalu Świat Gwiazd. Podczas rozmowy dziennikarz zapytał influencerkę, co ta powiedziałaby Stanowskiemu, gdyby ten teraz się tutaj pojawił. W odpowiedzi Caroline zaprezentowała przewidywaną rozmowę, która mogłaby się między nimi wydarzyć. Wśród słów, które Derpienski skierowałaby do Krzysztofa, byłoby:

Dlaczego mnie oszukałeś pajacu?

Dodałaby również:

Wiem, że nienawidzisz kobiet.

Jej zdaniem mężczyzna odpowiedziałby, że wcale tak nie jest, tylko to ona ma jakiś problem.

Prowadzący zagadał kobietę o to, czy jej zdaniem Stanowski żałuje materiału nagranego na jej temat. Derpienski nie miała wątpliwości, że finalnie zależy mu na pieniądzach, więc tylko to się liczy. Zasugerowała też, że ma on zaburzenia narcystyczne.

Myślę, że takim osobom nie jest w ogóle wstyd za to, co robią. Hajs się zgadza? Zgadza. I tyle. Zaburzenia narcystyczne, wygooglujcie sobie.

W romowie Caroline została też zapytana o to, czy uważa Stanowskiego za złego człowieka. Celebrytka nie miała co do tego wątpliwości:

No dobry człowiek nie postępuje w ten sposób, zdecydowanie zły człowiek.

Krzysztof na ten moment nie odniósł się zarzutów, które padły w tym wywiadzie.


Oceń ten artykuł 0 0