Casting do nowej edycji "Love Island". Formularz zgłoszeniowy naszpikowany pytaniami o życie prywatne

Już wiadomo, że będzie nowy sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości"! Produkcja zaprasza na castingi do telewizyjnego projektu. Aby zostać uczestnikiem, należy wypełnić specjalny formularz internetowy. Na jakie pytania muszą odpowiedzieć kandydaci?

„Love Island. Wyspa miłości”. Czy będzie 9. edycja?

„Love Island. Wyspa miłości” to program, który z miejsca zdobył serca publiczności. Dotychczas w TV widzowie zobaczyli osiem edycji. Nowe odcinki najpierw emitowała telewizja Polsat, a następnie – TV 4. Niezmienni zostali: prowadząca – Karolina Gilon, a także lektor – Maciej Kasprzyk.

Kto wygrał 8. sezon „Love Island”? Kilka tygodni temu poznaliśmy wyniki. Na pierwszym miejscu znaleźli się Laura i Armin, na drugim: Jaqueline i Bartek, na trzecim: Karolina i Rafał, a na czwartym: Oliwia i Adam.

Sporo wydarzyło się tuż po emisji ostatniego odcinka. Okazało się, że uczestnicy zrobili własne „przeparowanie”. Finalnie Karolina i Bartek postanowili rozwijać swoją znajomość, a Jaqueline i Oliwia zostały singielkami.

Finaliści "Love Island 8" wywołali skandal tuż po finale. Karolina i Bartek nadal mają ze sobą kontakt?
Finał programu: "Love Island. Wyspa miłości" odbył się kilka tygodni temu, ale to, co działo się po nim, wywołało prawdziwą burzę w sieci. Głównymi bohaterami tej sytuacji byli Karolina i Bartek. Czy nadal mają ze sobą...

Odcinki programu: „Love Island. Wyspa miłości” cieszyły się sporym zainteresowaniem widzów. Mało tego – każde wpisy dotyczące zachowania bohaterów były szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Czy fani „LI” doczekają się kolejnej odsłony show? Już wszystko jasne! Na Instagramie pojawił się specjalny post zachęcający do wzięcia udziału w telewizyjnej przygodzie.

Formularz zgłoszeniowy do „Love Island 9”

Jak dostać się do „Love Island”? Produkcja już wcześniej zaprosiła wszystkich chętnych do wypełnienia specjalnej ankiety, która jest dostępna na stronie internetowej. Tam pojawia się lista pytań, na które należy odpowiedzieć.

Na co powinni przygotować się kandydaci chętni do zamieszkania na „Wyspie miłości”? Wśród zagadnień pojawiają się m.in. kwestie dotyczące związków, a także cech charakteru:

Czy jesteś singlem? Jak długo jesteś singlem? Jak długo trwał Twój ostatni związek? W ilu związkach byłeś/-aś? Czy byłeś/-aś zaręczony/-a? Czy byłeś/-aś w związku małżeńskim? Czy masz dzieci? Co robisz w wolnym czasie? Jakie masz hobby?

Osoby wypełniające formularz powinny także szczerze odpowiedzieć m.in. na zapytanie dotyczące udziału w innych projektach TV. Jak wyglądają dalsze etapy wyłaniania uczestników „Love Island”? Tego produkcja już nie ujawniła. Znacie kogoś, kto powinien zgłosić się do kolejnej odsłony show?

Lori z „Love Island” nie osiada na laurach. Wydała kolejną piosenkę
Była uczestniczka programu „Love Island” nie ustaje w budowaniu kariery muzycznej. W sieci pojawił się jej najnowszy singiel pt. „Miłość”.

Oceń ten artykuł 0 0