Córka Eminema pokazała zdjęcie z chłopakiem. 25-latka zachwyca urodą!

Hailie Jade Scott Matthers ma już 25 lat. Córka Eminema świetnie spełnia się w roli influencerki, a jej instagramowy profil zgromadził już ponad 2 miliony wielbicieli. Tym razem do galerii dziewczyny trafił uroczy kadr, na którym zobaczyliśmy ją z chłopakiem.

Córka Eminema pokazała chłopaka!

Haille Matthers urodziła się 25 grudnia 1995 roku, a jej rodzicami są Kimberly Scott i Eminem. Raper wielokrotnie wspominał o córce w swoich utworach, a z jej matką był dwukrotnie żonaty. Pierwszy raz para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 1999 roku, rozwód nastąpił dwa lata później. Eminem i Kim ponownie dali sobie szansę w 2006 roku, jednak tym razem ich małżeństwo nie przetrwało nawet dwunastu miesięcy.

25-letnia córka Eminema nie zamierza iść w ślady sławnego ojca i wybrała karierę influencerki. Haille jest bardzo aktywna w sieci, gdzie obserwuje ją ponad 2 miliony internautów. Dziewczyna zazwyczaj publikuje fotografie, na których pozuje sama, jednak teraz do jej wirtualnej galerii trafił kadr, na którym zobaczyliśmy ją z ukochanym.

Rzadko dzielę się swoją tablicą, ale jak już to robię, to cieszę się, że z tobą

- czytamy pod zdjęciem

Zachwyceni fani

Taki wyjątek na tablicy Haille Matthers wzbudził ogromne zainteresowanie jej wielbicieli. Zdjęcie natychmiast zostało obsypane wirtualnymi serduszkami, a w komentarzach zobaczyliśmy mnóstwo komplementów. Internauci stwierdzili także, że chłopak 25-latki jest szczęściarzem, a niektórzy już teraz wróżą mu karierę rapera. Z pewnością Eminem mógłby wiele nauczyć przyszłego zięcia.

Szczęśliwy facet!

Zrobi karierę rapera przed świtem

Jesteście przesłodcy

Wspaniale razem wyglądacie

Najszczęśliwszy facet na świecie!

Piękna para

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem

 

Oceń ten artykuł 6 4

Ogólna ocena Córka Eminema pokazała zdjęcie z chłopakiem. 25-latka zachwyca urodą! to: 60% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.