Eminem na weselu córki zatańczył pierwszy taniec! Zobacz, kto jeszcze pojawił się na imprezie

Hailie Jade Scott, córka legendarnego rapera Eminema, powiedziała "tak" swojemu wieloletniemu partnerowi, Evanowi McClintockowi. Ślub, który zgromadził przyjaciół i rodzinę młodej pary, stał się okazją do spotkania ikon muzyki, takich jak 50 Cent, Dr. Dre czy Jimmy Iovine. Jednym z najbardziej wzruszających momentów wieczoru był taniec Eminema z córką.

Eminem, fot. PAP/Newscom
Eminem, fot. PAP/Newscom

Ślub odbył się w Battle Creek w Michigan. Panna młoda, która od 2016 roku dzieli życie ze swoim teraz już mężem, nie kryła radości i wzruszenia. W swoich mediach społecznościowych podzieliła się emocjami, mówiąc, że nie mogła sobie wymarzyć piękniejszego weekendu pełnego śmiechu, łez szczęścia i ogromnej ilości miłości.

Taniec ojca z córką: Eminem w centrum uwagi

Eminem, który przez lata w swoich utworach często wspominał o swojej córce, pokazując światu nie tylko swoje artystyczne, ale i rodzicielskie oblicze, podczas uroczystości wyglądał na niezwykle szczęśliwego. Zdjęcia pokazujące go w eleganckim smokingu, tańczącego z córką szybko obiegły media społecznościowe.

Eminem, który w 2002 roku poświęcił córce cały utwór „Hailie’s Song”, niejednokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego relacja z córką. Raper ma jeszcze dwie adoptowane córki: Alainę Marie Mathers i Stevie Laine Mathers. 

Hailie Jade Scott i Evan McClintock poznali się na studiach i od tego czasu są nierozłączni.  Zaręczyny miały miejsce w lutym ubiegłego roku. 

Oceń ten artykuł 0 0