Do "Pytania na śniadanie" wraca dawna prowadząca. "Do zobaczenia jutro!"

Niespodziewany powrót do "Pytania na śniadanie". Już w czwartek na antenie ponownie pojawi się dawno niewidziana prezenterka. O wszystkim poinformowała osobiście w mediach społecznościowych.

Nowe duety w „Pytaniu na śniadanie”

Na początku roku przez „Pytanie na śniadanie” przetoczyła się prawdziwa rewolucja. Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa pasma, podjęła decyzję o wymianie całego zespołu prowadzących. Z pracą pożegnali się m.in.: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora czy Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Obecnie w programie pojawia się na zmianę pięć par:

  • Joanna Górska i Robert Stockinger,
  • Klaudia Carlos i Robert El Gendy,
  • Beata Tadla i Tomasz Tylicki,
  • Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz,
  • Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

Do „PnŚ” powraca dawna prowadząca

Jak się okazuje, zmiany w „Pytaniu na śniadanie” wcale jeszcze nie dobiegły końca. Do ekipy porannego pasma dołącza bowiem kolejna osoba. To dawno niewidziana prezenterka, która w przeszłości pojawiała się już w śniadaniówce Dwójki. Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, bo o niej mowa, o swoim powrocie do „PnŚ” poinformowała osobiście za pośrednictwem  profilu na Instagramie.

Dziś, grubo po ponad 7 latach, wracam do telewizji publicznej. Bo wreszcie w zgodzie ze sobą mogę. Bo bardzo chcę. Bo ubóstwiam tę robotę! Do zobaczenia jutro w „Pytanie na śniadanie”!

– ogłosiła.

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz zyskała rozpoznawalność jako jedna z twarzy stacji MTV Polska. W czasie współpracy z TVP prowadziła programy „Hit generator” i „Dzień dobry, Polsko”, pracowała też przy wspomnianym „Pytaniu na śniadanie”. Obecnie współpracuje m.in. z magazynem „Wprost”, dla którego ostatnio przeprowadziła głośny wywiad z Idą Nowakowską. Nie zabrakło w nim tematu zmian w Telewizji Polskiej.

Oceń ten artykuł 0 3