Dominika Gwit świętuje pierwszy Dzień Matki. Pokazała synka [FOTO]

Dominika Gwit-Dunaszewska na początku roku została mamą. Teraz aktorka świętuje swój pierwszy Dzień Matki. Gwiazda uczciła tę wyjątkową okazję, wrzucając do sieci nowe zdjęcia synka. Pierwsze dziecko Dominiki ma już 5 miesięcy.

Dominika Gwit urodziła syna

W ubiegłym roku Dominika Gwit-Dunaszewska i jej mąż Wojciech Dunaszewski podzielili się radosną nowiną i ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami. Oboje nie ukrywali, że ciąża Dominiki to dla nich ogromne szczęście, bo starali się o nią od dawna. W styczniu 2023 roku małżonkowie powitali na świecie synka. Płeć dziecka aktorka zdradziła jeszcze przed porodem. Do tej pory nie jest znane natomiast jego imię.

Na razie chcemy, żeby imię, dane naszego noworodka były w internecie, w przestrzeni publicznej. To się pewnie za jakiś czas zmieni, ale przynajmniej na razie tego nie chcemy, bo wiadomo, że te dane zaraz się pojawią… Nie chcemy, żeby można było wpisać tę frazę w internet, po prostu chroniąc prywatność naszego dziecka, i tyle

– tłumaczyła jakiś czas temu.

Dominika Gwit świętuje Dzień Matki

Dominika Gwit-Dunaszewska spełnia się jako mama, ale nie ukrywa również, że bardzo cieszy się na powrót do pracy. O tym, co dzieje się zarówno w jej życiu prywatnym, jak i tym zawodowym, na bieżąco informuje fanów za pośrednictwem Instagrama. Zainteresowanych nie brakuje, albowiem gwiazdę obserwuje już niemal 200 tysięcy osób.

Swoim najnowszym wpisem na Instagramie aktorka uczciła swój pierwszy Dzień Matki. Z związku ze swoim świętem zdecydowała się wrzucić do sieci nowe zdjęcia 5-miesięcznego już synka. Tym, co przykuwa uwagę, jest podkreślający tę wyjątkową okazję napis na śpioszkach dzidziusia. Młoda mama w opisie galerii wyznała, że maluch jest dla niej całym światem.

Mój pierwszy Dzień Mamy. Mój synek, mój świat, moje życie

– pisze 34-latka.

Oceń ten artykuł 0 0