Dorota Chotecka w "M jak miłość" musiała posiłkować się dublem. Wszystko przez chwilę nieuwagi! "Potknięcia na planie" [WIDEO]

Dorota Chotecka-Pazura podzieliła się nagraniem prosto z planu „M jak miłość”. Serialowa Krystyna Banach zdradziła, jak zareagowała na małą "wpadkę" podczas kręcenia jednej ze scen. Potrzebny był dubel!

Dorota Chotecka jako Krystyna Banach w „M jak miłość”

Praca na planie – czy to filmowym, czy to serialowym – wymaga wielu pokładów energii i skupienia. Czasem jednak bywa tak, że konieczne są duble: nie wszystko idzie bowiem po myśli reżysera czy aktorów. Krótkim nagraniem prosto z planu „M jak miłość” podzieliła się Dorota Chotecka, czyli serialowa Krystyna Banach. Mama Lilki (Monika Mielnicka) wprawdzie wciela się w postać drugoplanową, ale jej wątek często pojawia się w serialu. Na nagraniu zamieszczonym w sieci widać, jak ekipa pracuje nad nowymi odcinkami. W jednej ze scen występuje właśnie Dorota Chotecka, która, wstając od biurka, wykonuje niezaplanowanych ruch.

Potknięcia na planie – napisała z nutą humoru aktorka.

Nagranie wskazuje na to, że Dorota Chotecka-Pazura do końca zachowała profesjonalizm, dając upust emocjom dopiero w ostatnich sekundach zarejestrowanych na wideo.

Dorota Chotecka – seriale i życie prywatne: mąż, córka

Kogo Dorota Chotecka-Pazura gra w „M jak miłość”? Aktorka dołączyła do obsady „Emki” w 2019 roku, wcielając się w postać wspomnianej już Krystyny Banach. Mama Lilki – ukochanej Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) – przez długi czas borykała się z poważnymi problemami, jednak z czasem Banachowa „wyszła na prostą” – Krystyna poślubiła swoją wielką miłość: Staszka (Sławomir Holland).

Dorota Chotecka znana jest również z wielu innych serialowych wcieleń. Sporą popularność przyniosły jej role: Danuty Norek w „Miodowych latach”, Joli w „13 posterunku” czy Więcławskiej w „Ranczu”.

Dorota Chotecka prywatnie od lat jest szczęśliwie zakochana. Razem z mężem – Radosławem Pazurą – tworzą jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Pobrali się w 2003 roku, po kilkunastu latach znajomości. W jednym z wywiadów dla magazynu „Viva!” Dorota Chotecka wyznała:

Poznałam fantastycznego młodego, bardzo przystojnego człowieka w szkole filmowej i nie wyszłam za niego przez 14 lat. A po 14 latach wychodziłam z pełną świadomością i z wielką miłością za człowieka o kulach (…).

Tym samym aktorka nawiązała do wypadku samochodowego, po którym jej przyszły mąż długo dochodził do siebie.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura doczekali się córki: w 2007 roku na świecie pojawiła się Klara Maria.

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na serialowy plan. Nowe wcielenie aktorki znanej z "M jak miłość" zaskakuje!
Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w nowym, serialowym projekcie. Aktorka znana m.in. z roli Joanny Chodakowskiej w "M jak miłość" tym razem wcieliła się w zupełnie odmienną postać. Kogo...

Oceń ten artykuł 0 1