Dorota Szelągowska we wpisie: "Nasze wakacyjne dziecko". Fani zwracają uwagę na pewien szczegół

Dziennikarka podzieliła się z fanami pewną wiadomością. Ta pojawiła się na profilu w mediach społecznościowych gwiazdy. Informacji towarzyszyły także zdjęcia. Co przyciągneło uwagę internautów? "Dorotka – cała mama" - pojawiają się komentarze. Poznajcie nowy projekt Szelągowskiej!

Dorota Szelągowska - kariera

Dorota Szelągowska to doskonale znana widzom dziennikarka, projektantka wnętrz, dekoratorka i prezenterka telewizyjna. Odbiorcy mieli okazję poznać jej rozmaite pomysły, niebanalne projekty oraz przemyślenia w programach, takich jak: „Totalne remonty Szelągowskiej” czy „Tu jest pięknie!”.

41-letnia celebrytka aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem Instagrama oraz Facebooka pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami. Szelągowska opowiada o nowościach ze swojego życia codziennego, a fani chętnie angażują się w pojawiające się treści. W wirtualnej galerii zdjęć, obserwowanej przez 884 tys. użytkowników sieci, nie brakuje materiałów prezentujących kulisy jej: zawodowych realizacji, jak i chwil spędzonych poza kamerami.

Dorota Szelągowska na Instagramie

Ostatnie publikacje prezenterki niemal błyskawicznie przyciągnęły wzrok fanów.
Szelągowska stawia na aktywność fizyczną, a jak przyznają fani – jej efekty widoczne są gołym okiem! Gwiazda z humorem pokazywała, jak wygląda jej trening, a teraz podzieliła się także serią ujęć, pod którą posypały się komentarze:

Wow!;
Nie poznałabym;
Ale chudzinka!;
Cofasz czas kobitko. Piękna!;
To jest dopiero metamorfoza Szelągowskiej;
Nastolatka!;
Pięknie, świeżo i młodzieńczo.

Nowy projekt!

Na Facebooku dekoratorka podzieliła się z kolei pewną nowiną. Ta, podobnie jak załączane wyżej kadry, wywołała niezwykle entuzjastyczne reakcje ze strony internetowej publiczności. Prezenterka przyznaje, że razem z Gosią Molską, dziennikarką kulinarną, producentką programów kulinarnych, stworzyła ebooka z „garścią lekkich przepisów i szczyptą smacznych opowieści”.

Ej dobra, jest, jest, jeeeeeesssssttttt. Mamy to! Nasze wakacyjne dziecko, które urodziłyśmy wspólnie z Gosią Molską, jest już na świecie. 

Projekt tworzyłyśmy w magicznym, letnim czasie - w emocjach kiełkującej przyjaźni, w rozmowach o codzienności, miłości, we wspólnym z bliskimi przeżywaniu żałoby, w mocnym odczuwaniu macierzyństwa, w szacunku do siebie i oswajaniu duszy i ciała. Te wszystkie emocje wkładałyśmy w gotowanie…

[…] Brzmi to koszmarnie górnolotnie ale tak było, serio! – podkreśla Szelągowska.

 

Fani: "Dorota, jesteś wielka"

Internauci nieustannie wspierają swoją idolkę. Nie inaczej było również i tym razem:

Super. Wniosek jest jeden: brawo przyjaźnie i co dwie głowy to nie jedna. Pozdrawiam i gratulacje;
Gratuluję;
Super, pozdrawiam serdecznie, miłego dnia;
Uwielbiam panią, pani uśmiech i energię;
Dla mnie bomba. Bardzo Panią lubię – podkreślali użytkownicy sieci.

Nie zabrakło także komentarzy dot. fryzury gwiazdy:

Na tych zdjęciach cała mama;
Ale czadowy fryz;
Super fryzura Pani Doroto;
Ale super Pani w tych włosach!;
W pierwszej chwili w ogóle Pani nie rozpoznałam. Ale super look;
Tu wyglądasz jak Twoja mama!;
Dorotka – cała mama.

Dorota Szelągowska: "Dzień dobry, a właściwie okropny". Opublikowała emocjonalny wpis
Znana projektantka wnętrz podzieliła się z fanami pewną wiadomością. W krótkim wpisie poinformowała o sprawie: "[...] ukradli, zabrali". Dziennikarka zwróciła się bezpośrednio do odbiorców. O co chodzi? Wyjaśniamy.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze