Edyta Herbuś bawi się topless w Wietnamie. Dała się nagrać bez biustonosza [WIDEO]

Edyta Herbuś odpoczywa obecnie w Wietnamie. Nie jest tam sama, bo towarzyszy jej ukochany. Podczas wypoczynku na plaży pozwoliła mu się sfilmować topless. "Fajnie jest spojrzeć na siebie jego oczami" - pisze.

Edyta Herbuś na urlopie

Edyta Herbuś jest obecnie w Wietnamie, gdzie poleciała ze swoim partnerem Piotrem Bukowieckim. 41-letnia tancerka i aktorka wybrała się tam na urlop, by odpocząć nieco od zawodowych obowiązków i naładować baterie przed powrotem do pracy. Pobyt w Azji na bieżąco relacjonuje na Instagramie, gdzie zgromadziła już przeszło 255 tysięcy obserwatorów. Od samego początku nie kryje, że jest zachwycona miejscem, które obrała na cel kolejnej podróży.

Przepyszne, aromatyczne jedzenie, tętniące życiem (nawet nocą) ulice, energetyczne i bogato zdobione świątynie, uśmiechnięci Wietnamczycy szykujący się do przywitania nowego roku! Wszędzie mnóstwo kolorów, ozdób, kwiatów oraz innych „talizmanów” przynoszących szczęście. Tak zaczęła się moja kolejna podróż. Coś mi mówi, że rozkwit w tej pozytywnej krainie będzie nieunikniony

– pisała już na samym początku.

Edyta Herbuś bez stanika

Herbuś dzieli się w mediach społecznościowych kolejnymi zdjęciami i nagraniami z egzotycznych wakacji. Niedawno udostępniła w sieci romantyczny kadr, na którym tuli się do swojego ukochanego, teraz natomiast zdecydowała się pokazać nagrany przez niego filmik z plaży. 41-latka poczuła zew wolności, bo postanowiła zrzucić biustonosz. Spacerowała wśród fal topless, zasłaniając nagi biust rękami. Pod śmiałym wideo zamieściła osobliwy cytat:

Kiedy Wenus, planeta miłości wchodzi do znaku rozmarzonych Ryb (mój ci on), poziom romantyzmu w powietrzu wzrasta… To idealne klimaty dla współczesnego Romea, by wyznać ukochanej swoją miłość

Znana z dużego uduchowienia gwiazda dodała ponadto, że jest w pełni gotowa na wielkie uniesienia.

Fajnie jest spojrzeć na siebie jego oczami… Przyjmuję dziś do serca to romantyczne wyznanie

– napisała.

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Edyta Herbuś bawi się topless w Wietnamie. Dała się nagrać bez biustonosza [WIDEO] to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.