Edyta Herbuś kąpie się w kusym stroju. Fani zachwyceni: "Ktoś wyłowił perłę" [FOTO]

Edyta Herbuś rozpaliła zmysły fanów nową publikacją. Tancerka nie tylko zachwyca w kusym stroju, ale zdradza też swoje plany na najbliższy czas. Jak na jej wpis zareagowali użytkownicy sieci?

Edyta Herbuś – kariera

Edyta Herbuś zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami". W 2005 roku partnerowała Jakubowi Wesołowskiemu. Rok później tańczyła z Marcinem Mroczkiem, z którym wygrała później Konkurs Tańca Eurowizji. 41-letnia gwiazda chętnie bierze udział w innych przedsięwzięciach. Tancerka od czasu do czasu występuje w spektaklach i pojawia się w polskich serialach, takich jak: "Kryminalni", "Na wspólnej" czy "Ojciec Mateusz".

Edyta Herbuś zażywa kąpieli

Tancerka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama, którego zaobserwowało już prawie 250 tys. osób. Niedawno Herbuś pokazała obserwatorom, jak wypoczywa w miejscowości Giże, położonej na Mazurach. Na najnowszym zdjęciu 41-latka zażywa kąpieli w skąpym stroju i odważnie eksponuje wdzięki. W opisie do publikacji celebrytka wspomniała o swoich planach na najbliższy czas:

Czas popłynąć z żywiołem. Pobyć bliżej siebie, bliżej natury… Harmonia. Właśnie o nią chcę tutaj zadbać. Nie da się jej "wypracować", jak nowej tanecznej choreografii, ale można stworzyć przestrzeń, by miała szansę zaistnieć. Za chwilę znów praca. Próby i premiera nowego spektaklu, nagrania programu, teatr, film. Biorę głęboki oddech przed kolejnym krokiem. Chcę działać twórczo, z radością poznawać nowe i przekraczać trudności, zaskakiwać samą siebie, będąc świadomym twórcą swojego życia. I powiem Wam szczerze, że dzięki temu bardzo mi się ono dziś podoba

– pisze tancerka.

Reakcje internautów na post Edyty Herbuś

Najbliższe miesiące będą wymagające dla Edyty Herbuś. 41-letnia tancerka wciąż angażuje się w nowe projekty. Niedawno ogłoszono, że będzie prowadzącą drugiej edycji programu "You Can Dance – Nowa Generacja". Dodajmy, że celebrytka zastąpi w tej roli Idę Nowakowską, która przechodzi do jury. Jak internauci zareagowali na post 41-latki? Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo komplementów:

Ktoś wyłowił perłę

Super, pięknie. Pozdrawiam serdecznie

Cudownie

Piękna pani, to sam żywioł

– piszą użytkownicy sieci.

Ta informacja zaskoczyła fanów Katarzyny Cichopek! "Przede mną nowe wyzwanie". Co dokładnie zdradziła w sieci?
W życiu Katarzyny Cichopek nadszedł czas na kolejne zmiany! Gwiazda "M jak miłość" sporo zdradziła w najnowszym instagramowym wpisie. Co dokładnie wyjawiła internautom? Sprawdźcie!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Edyta Herbuś kąpie się w kusym stroju. Fani zachwyceni: "Ktoś wyłowił perłę" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze