Edyta Herbuś podgrzała atmosferę zdjęciem prosto z łóżka. Zapozowała nago [FOTO]

Edyta Herbuś pochwaliła się zmysłowym zdjęciem, do którego zapozowała w łóżku. Tancerka dała się sfotografować bez ubrań. Nagie ciało gwiazdy jedynie częściowo zakrywa prześcieradło.

Edyta Herbuś – Instagram

Edyta Herbuś dała się poznać szerokiej publiczności jako tancerka. Przed laty partnerowała gwiazdom w „Tańcu z gwiazdami”, obecnie natomiast współprowadzi show „You Can Dance – Nowa generacja”. Z czasem zaczęła też udzielać się w branży aktorskiej. Telewidzowie pamiętają ją z seriali „Pierwsza miłość” czy „Klan”. Ostatnio można było zobaczyć ją zaś w filmie „Jak pokochałam gangstera”.

Herbuś chętnie informuje o tym, co dzieje się w jej życiu, za pośrednictwem Instagrama. Tym, którzy na bieżąco śledzą jej profil, na pewno nie umknie żadna nowa rola ani żaden projekt gwiazdy. Osób zainteresowanych tym, co u niej słychać, nie brakuje, albowiem obecnie Edyta ma już 260 tysięcy followersów.

Edyta Herbuś nago

Swoim instagramowym obserwatorom Edyta Herbuś dała się poznać jako osoba z jednej strony niezwykle uduchowiona, a z drugiej – świadoma swojej kobiecości i chętnie ją eksponująca. Nowy wpis gwiazdy łączy te dwa aspekty jej osobowości. 42-latka z okazji Dnia Poezji postanowiła bowiem podzielić się z fanami jednym ze swoich ulubionych wierszy i zacytowała „Rozmowę liryczną” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Tekst opatrzyła zmysłową fotografią, do której zapozowała nago w pościeli.

W opisie zdjęcia Herbuś poprosiła obserwujących, by oni także pochwalili się fragmentami ulubionych dzieł. Fani ochoczo na to przystali. W komentarzach nie zabrakło także komplementów na temat samego zdjęcia.

Piękne zdjęcie!

Ciało marzeń 

Cudowna

– zachwycili się internauci.

Oceń ten artykuł 6 7

Ogólna ocena Edyta Herbuś podgrzała atmosferę zdjęciem prosto z łóżka. Zapozowała nago [FOTO] to: 46% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.