Ewa Chodakowska na zdjęciach z dzieciństwa. Powiększyła usta? Nie ma już wątpliwości

Ewa Chodakowska ma powiększone usta? Patrząc na zdjęcia trenerki z dzieciństwa, nie ma cienia wątpliwości. Zobaczcie, jak wyglądała, gdy była dzieckiem.

Ewa Chodakowska powiększyła usta?

Ewa Chodakowska już od wielu lat jest prawdziwą królową polskiego fitnessu. Trenerka ma pokaźne grono wiernych i oddanych fanów, dla których stanowi ogromną motywację. Tylko na Instagramie obserwuje ją 1,9 mln osób. Tak duża popularność ma jednak i swoje ciemne strony. Chodakowska musi sobie radzić również z nieprzychylnymi komentarzami. Choć wielokrotnie zabierała głos w tym temacie, trenerce wciąż zarzuca się poprawianie urody. 39-latka postanowiła po raz kolejny odnieść się do tych spekulacji, publikując w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z dzieciństwa.

Chodakowska pokazała stare zdjęcia

Chodakowska nigdy nie zamierzała ukrywać, że swojego wyglądu nie zawdzięcza jedynie naturze i ciężkim treningom. Bez skrępowania przyznaje, że powiększyła piersi. Trenerka odpiera jednak zarzuty, jakoby miała regularnie powiększać sobie usta. Na dowód tego, że są naturalne, postanowiła opublikować na Instagramie swoje stare zdjęcia. W ten sposób rozprawiła się z wszelkimi plotkami.

Kiedyś moje usta były obiektem żartów. Niegroźnych, ale żartów: „wychodzą zza rogu usta, później długo, długo nic, aż w końcu pojawia się Ewka”. Dziś są źródłem konfliktu: zrobione czy naturalne? No nie dogodzisz. Zrobiony tylko biust. Inaczej… kupiony biust. A usta po tacie

– napisała, dementując krążące od wielu lat pogłoski.

Oceń ten artykuł 0 5