Ewelina Lisowska pozuje w czerwonym bikini. Fani zbierają szczęki z podłóg [FOTO]

Ewelina Lisowska zachwyciła swoich fanów nowym zdjęciem! Popularna wokalistka pozuje na nim w czerwonym bikini. Internauci ruszyli z pisaniem komentarzy: "Boska" - czytamy pod wpisem.

Ewelina Lisowska – kariera, muzyka

Ewelina Lisowska rozpoczęła karierę muzyczną ponad dekadę temu, gdy światło dzienne ujrzały jej dwa single pt. "Nieodporny rozum" i "W stronę słońca". Przez kilka lat piosenkarka wylansowała wiele przebojów i nagrała cztery albumy. Ostatnią płytę pt. "Cztery" wydała w 2018 roku. Od jakiegoś czasu wokalistka jest mniej aktywna na scenie. Mimo wszystko wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony użytkowników sieci, którzy śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych.

Ewelina Lisowska – konto na Instagramie

Lisowska doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą. 30-letnia gwiazda prężnie rozwija instagramowy profil, który do tej pory zaobserwowało ponad 280 tys. internautów z całego świata. Popularna piosenkarka od czasu do czasu dzieli się swoim prywatnym życiem z fanami. Teraz artystka wrzuciła do sieci kolejne zachwycające zdjęcie z urlopu, a obserwatorzy nie przeszli obojętnie wokół jej najnowszej publikacji!

Ewelina Lisowska w bikini zbiera promienie słoneczne

Ewelina Lisowska spędza wakacje w luksusowej willi w Bielsku-Białej. Wokalistka przesłała swoim fanom gorącą pocztówkę z letniego wypoczynku. 30-latka na najnowszej fotografii zbiera promienie słoneczne na leżaku, mając na sobie jedynie skąpe bikini. Na reakcję ze strony użytkowników sieci nie trzeba było czekać długo. Pod najświeższym wpisem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komplementów i miłych słów:

Boska

Super wyglądasz, miłego odpoczynku

Jak pięknie wypoczywasz

– piszą zachwyceni internauci.

Anna Wendzikowska na wakacjach. Strój odsłonił sporo ciała! [FOTO]
Anna Wendzikowska chętnie dzieli się kadrami ze swoich wakacji na Mauritiusie. Na kolejnym zdjęciu opublikowanym na Instagramie widać dziennikarkę w stroju kąpielowym, zażywającą słońca nad...

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Ewelina Lisowska pozuje w czerwonym bikini. Fani zbierają szczęki z podłóg [FOTO] to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze