Gorąco na "Love Island"! Śmiałe zachowanie uczestników pod lupą internautów: "Wychodzi inne oblicze"

Uczestnicy 6. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" nie zwalniają tempa! W nowym odcinku mieszkańcy willi dali upust swoim emocjom, a ich zachowanie nie do końca spodobało się widzom. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. "Wychodzi z panów inne oblicze" - brzmi jeden z nich...

 „Love Island. Wyspa miłości”, sezon 6, odcinek 22. Co się wydarzyło?

Program: „Love Island. Wyspa miłości” na dobre rozgościł się w TV. Obecnie widzowie mogą oglądać nowe odcinki, które telewizja Polsat emituje od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10. W ostatnim czasie pary zostały poddane nie lada próbie! Rozpoczął się bowiem kolejny etap, czyli Casa Amor. To moment, w którym uczestnicy zostają rozdzieleni i zawierają nowe znajomości. Na zakończenie tego „eksperymentu” mieszkańcy i mieszkanki willi podejmują decyzję, czy chcą pozostać w dotychczasowych relacjach, czy może decydują się na stworzenie nowej pary.

Casa Amor za każdym razem wzbudza wiele emocji i nie inaczej było w tym przypadku. W minionym odcinku widzowie byli świadkami m.in. dość śmiałego zachowania panów, którzy zostali w willi, podczas gdy ich partnerki zostały „podstępem” zwabione do innego miejsca. Daniel, Kamil, Sebastian, Kuba, Sasha i Paweł powitali za to nowe Islanderki, szybko „przełamując lody”. Z pozoru niewinna zabawa pozwoliła im poznać bliżej nowe koleżanki: nie zabrakło czułych spojrzeń, gestów, a nawet… wspólnej kąpieli w basenie!

Chcę poznawać, chcę się bawić, jestem na Wyspie miłości

– mówił Kuba, który jest w parze z Wero.

Po wodnych szaleństwach nadszedł czas na odpoczynek. Jak się okazało – tylko Kamil zdecydował się spać sam! Podobna sytuacja miała miejsce w Casa Amor: Sara postanowiła, że spędzi noc na kanapie. Także Wero nie chciała dzielić łóżka z kimś innym niż Kuba.

Jak się okazało, zachowanie panów nie do końca spodobało się widzom, którzy krytycznie odnieśli się do tego, co zobaczyli na ekranach telewizorów…

Internauci komentują zachowanie uczestników „Love Island 6”

Fani „LI” komentujący nowe odcinki w sieci przyznali, że mieszkańcy willi mocno stracili w ich oczach:

Kuba już przytulał tą nową, słabo jak na kogoś w oficjalnej parze.

Kuba w związku, a jaki chętny na zabawę i ten "ułożony" Paweł jak mu kibicuje podekscytowany... Troszkę wychodzi z Panów inne oblicze.

Jestem rozczarowana szczególnie panami naszymi.

No panowie popłynęli... żenujące zachowanie, a nowe Panie jakby z klatki wypuszczone, dramat.

Co przyniosą nowe odcinki „Love Island”? Jak Casa Amor wpłynie na – dotychczas szczęśliwe – związki? Z jakimi jeszcze wyzwaniami będą musieli się zmierzyć Islanderzy? Przekonamy się o tym, oglądając kolejne epizody programu!

Kamil z "Love Island 6" znów podpadł widzom! Lawina komentarzy po ostatnim odcinku: "Ale toksyczny"
Oglądacie "Love Island"? W nowym odcinku Kamil przeprowadził krótką rozmowę z Sarą, a jego zachowanie nie spodobało się widzom. W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja! Czym Kamil...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze