Gwiazda disco polo opisała dramatyczną sytuację na drodze: "Na naszych oczach spadało duże drzewo" [ZDJĘCIA]

Jeden z zespołów disco polo ma za sobą chwile grozy. Podczas podróży na niedzielny koncert formacja Mejk była o krok od wypadku! "Na naszych oczach spadało duże drzewo" - relacjonowała na Instagramie Elwira Mejk: członkini grupy.

Elwira Mejk relacjonuje na Instagramie mrożące krew w żyłach zdarzenie drogowe

W ostatnich dniach niebezpieczne zjawiska pogodowe znacznie utrudniały poruszanie się po drogach. Wichury szalały nad Polską, pozostawiając po sobie wiele szkód. Do niebezpiecznego incydentu doszło m.in. podczas podróży zespołu Mejk, który w niedzielne popołudnie podążał na koncert dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O mały włos nie doszło do tragedii: Elwira Mejk poinformowała na Instagramie, że tuż przed ich samochodem na drogę spadło złamane drzewo.

W drodze na koncert. Żyjemy. 3 sek. przed nami, na drodze, na naszych oczach, spadało duże drzewo. Spadło na druty, mocno iskrząc. 3 sekundy szybciej i spadłoby na nas

– wyznała w opisie wokalistka disco polo, publikując galerię zdjęć ze zdarzenia.

Przesuń w prawo.

O włos od wypadku zespołu Mejk

Elwira Mejk opisała dalszą część podróży, która również nie obyła się bez komplikacji:

Znaleźliśmy inną drogę. Pojechaliśmy. Na tej tez było zwalone drzewo. Znaleźliśmy trzecią drogę. Ale i na tej leżało drzewo. Bokiem, poboczem chcieliśmy je ominąć. Ugrzęźliśmy. 4 razy dzwoniłam na 112, aż kobieta przyjmowała info z niedowierzaniem. Wyciągnęli nas tubylcy, traktorem, bo okazało się, że Assistance nie ma opcji wyciągania (…).

Na zakończenie artystka przyznała, że wiele zawdzięcza wierze:

Bogu niech będą dzięki. Ps. Przed każdą podróżą na koncert, wszyscy w zespole, robimy znak krzyża.

Z kolei fani zespołu pozostawili w komentarzach wiele ciepłych słów i zapewniali o wsparciu:

Całe szczęście, że nic Wam się nie stało.

Macie dobrego Anioła Stróża, który nad Wami czuwa.

Najważniejsze, że cali i zdrowi.

Zespół Mejk – popularne utwory

Mejk to zespół tworzący utwory reprezentujące nurt disco polo. Założycielami grupy są Elwira Mejk oraz jej mąż: Mariusz Brodzik. Formacja powstała w 1996 roku i ma na swoim koncie wiele przebojów: „Tańczę z nim do rana”, „Z apetytem” i wiele innych.

Co ciekawe, Elwira Mejk to tak naprawdę Elwira Smilgin-Brodzik. Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się rozmaitymi kadrami. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie blisko 30 tys. obserwujących.

Disco polo, taniec i Halina z "Sanatorium miłości". Zaskakującym nagraniem podzieliła się sama kuracjuszka!
Halina z "Sanatorium miłości" dała się ponieść muzyce! Uczestniczka 3. edycji programu wzięła udział w nagraniach do pewnego teledysku, a efekt można już oglądać w Internecie. Jak...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze