hity na MAXXa
hity na MAXXa

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub. Na ceremonii zabrakło Anity Sokołowskiej

Niedawno Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz wzięli ślub. Tancerz w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" trenował Anitę Sokołowską, z którą szybko złapał dobry kontakt. Aktorka jednak nie została zaproszona na ceremonię. Teraz zdradziła, czemu.

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub we Włoszech. Para tancerzy znana z programu „Taniec z gwiazdami” powiedziała sobie „tak” w otoczeniu bliskich im osób. Obydwoje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Na Instagramie pochwalili się ślubnymi zdjęciami, które zachwyciły internautów. Można na nich zobaczyć, że panna młoda miała nie jedną, a dwie suknie ślubne! Pan młody również postawił na różne garnitury - beżowy i czarny.

Anita Sokołowska nie pojawiła się na ślubie tanecznego partnera

W ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” Jacek Jeschke trenował Anitę Sokołowską. Para szybko się zaprzyjaźniła, a ciężka praca podczas treningów, decyzja jurorów i głosy od publiczności sprawiły, że zdobyli pierwsze miejsce, tym samym dostając Kryształową Kulę. Drugie miejsce zajęła Roksana Węgiel z Michałek Kassinem, a trzecie – Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk. Poziom w 14. sezonie programu był bardzo wysoki.

Na zdjęciach i filmikach z uroczystości we Włoszech nie widać aktorki. O to, dlaczego nie pojawiła się na ceremonii ślubnej swojego tanecznego partnera zapytała ją portal Jastrząb Post. Anita Sokołowska wyznała, że życzy parze spełnienia, szczęścia i dbania o siebie w życiu codziennym. Myśli jednak, że w tym ważnym dniu uczestniczyli tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina.

Na pewno mogę to nazywać przyjaźnią, bardzo ciepłą, dobrą, serdeczną relacją. Ale życie płynie dalej, my mamy swoje plany, życie, rodziny. Pamiętamy o sobie, ale w bardzo dobry, normalny sposób.

 

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub. Na ceremonii zabrakło Anity Sokołowskiej to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.