Honorata Skarbek prosto z łóżka. Artystka ujawnia swoją tajemnicę! Fani znaleźli rozwiązanie

Wokalistka przysporzyła internautom niemałą zagwozdkę. W jej wirtualnej galerii zdjęć pojawiły się tajemnicze kadry. I choć w sekcji komentarzy nie zabrakło komplementów i słów uznania dla urody wokalistki, co jakiś czas przewijało się tam słowo "Recepta"...

Tajemnicze ujęcie w pościeli

Honorata Skarbek utrzymuje stały kontakt ze swoimi obserwatorami na profilu w mediach społecznościowych. Artystka chętnie dzieli się z nimi szczegółami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, a kulisy swoich działań publikuje w relacjach czy postach. Wokalistka udostępniła dwa zdjęcia, które od razu przyciągnęły uwagę internautów. Na jednym artystka siedzi przy stole, na drugim z kolei leży na łóżku w sypialni. Nieco tajemnicze, zagadkowe kadry wyjaśnia opis. I choć niedawno internauci mogli podziwiać ją na gorącym ujęciu w relaksującym jacuzzi, praca i obowiązki nie przestają dawać o sobie znać. Honorata Skarbek przyznała, że jej nowy zawodowy projekt przysparza jej wielu zawirowań. Artystka podkreśla jednocześnie że non stop się w niego wdraża, ale nie zapomina przy tym o karierze na muzycznej scenie.

Jednak to, że realizuję się na nowym szczeblu biznesowym nie oznacza, że muzyka zeszła na dalszy plan! To ona zawsze będzie grała pierwsze skrzypce w mojej duszy, dlatego niedługo usłyszycie mój najnowszy singiel – dodaje.

Kolejne zdjęcie po przesunięciu!

"Uchylam Wam rąbka tajemnicy"

Fani nie kryli swojego podekscytowania. Informacja o kolejnej piosence zdecydowanie ich poruszyła. To jednak nie wszystko… Wokalistka postanowiła, że uchyli fanom rąbka tajemnicy. Na jednej z fotografii widoczny jest również napis, który niełatwo jest jednak odczytać. Napisałam tytuł mojego nowego singla. Jesteście w stanie go odczytać? Dla pierwszej osoby, która poda prawidłowy tytuł, poleci nagroda – wyjaśniła. Internauci pospieszyli z rozgryzaniem zagadki. Najczęstsza odpowiedzią była „Recepta”. Jedna z obserwatorek z uśmiechem przyznała, że pracuje w aptece, a odczytywanie słów i szlaczków „do góry nogami” nie sprawia jej już większego problemu. Sama wokalistka nie potwierdziła jednak przypuszczeń fanówPolubiła jednak pierwszy komentarz z tym właśnie tytułem, dlatego można wnioskować, że fani się nie pomylili. Kiedy wyda singiel? Internauci czekają na kolejne wieści, a tymczasem sypią komplementami: „Wow”, „Pięknie wyglądasz”, „Utalentowana i BARDZO piękna kobieta”. 

Honorata Skarbek odsłania ciało w jacuzzi! Dekolt do pępka rozpala zmysły fanów [ZDJĘCIE]
Wokalistka już dawno nie pokazała tak wiele! Honorata Skarbek założyła skąpe bikini i wskoczyła prosto do gorącej wody. Czas na relaks i chwilę dla siebie. Zmysłowa fotografia obiegła sieć. Odważny strój kąpielowy podkreśla wdzięki artystki....

Oceń ten artykuł 11 7

Ogólna ocena Honorata Skarbek prosto z łóżka. Artystka ujawnia swoją tajemnicę! Fani znaleźli rozwiązanie to: 61% / 100%, uzyskana z: 18 głosów.
Komentarze