Indox kolejnym artystą Sunrise Festival 2019!!!

Indox kolejnym , polskim artystą Sunrise Festival 2019! Występ w Kołobrzegu będzie dla niego pierwszym sprawdzianem możliwości młodego producenta przed tak dużą publicznością. Indox zagra 21 lipca na scenie No Redemption

INDOX

Ma zaledwie dwadzieścia jeden lat, a już należy do grona najlepiej prosperujących producentów w naszym kraju. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2012 roku śledząc swoich największych idoli - Hardwella i David Guettę.

Kamil Pawełek - bo tak nazywa się INDOX - nieustannie szlifował własne umiejętności, a efekty przyszły szybciej, niż można było się tego spodziewać. Jego utwór "House Party" tak bardzo przypadł Tchamiemu do gustu, że Francuz postanowił wydać produkcję w swojej wytwórni czyniąc Kamila pierwszym Polakiem w labelu Confession.

Kolejne jego marzenie właśnie się spełnia. Występ na Sunrise Festival będzie pierwszym sprawdzianem możliwości młodego producenta przed tak dużą publicznością. INDOX zagra trzeciego dnia imprezy na scenie No Redemption, której gospodarzami są jego mentorzy - Tchami i Malaa.

fot. materiały prasowe

Sunrise Festival 2019

Sprzedaż biletów na Sunrise Festival 2019 ruszyła już 1 marca na stronie www.sunrisefestival.pl i potrwa do 15 lipca lub do wyczerpania zapasów. Wejciówki będzie też można nabyć w Kołobrzegu w wyznaczonych punktach od 16 lipca 2019 roku do 21 lipca 2019 roku.  Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się z Wami w lipcu podczas Sunrise Festival 2019!

Sunrise Festival 2019: Line up, bilety, informacje - Imprezy i wydarzenia -
Sunrise Festival 2019 zbliża się wielkimi krokami! Już za kilka miesięcy kołobrzeskie Podczele stanie się polską stolicą muzyki klubowej. Line-up Sunrise Festival 2019 obfituje w naprawdę gorące nazwiska. Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 0 0