hity na MAXXa
hity na MAXXa

Izabela Kuna na fotografiach z młodości. "Miałaś przerwę między zębami, przez którą wylatywał rozum" [FOTO]

Izabela Kuna udostępniła na swoim profilu w social mediach kilka zdjęć z dzieciństwa. Pod nimi dodała wpisy stylizowany na list od siostry. Fani są zachwyceni.  

Izabela Kuna - Instagram

Izabela Kuna jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Znana jest nie tylko małego i dużego ekranu czy teatralnych desek. Popularność przyniosły jej również książki i żartobliwe wpisy w mediach społecznościowych.

52-latka jest aktywną uczestniczką social mediów. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 97 tysięcy osób. Często z fanami dzieli się kadrami, na których pokazuje swoja prywatność. Bardzo często zdjęcia opatrzone są zabawnymi wpisami, stylizowanymi na listy do i od „amerykańskiej siostry” Teresy. Internauci pokochali jej humor, celne komentarze i spontaniczność.

Izabela Kuna na zdjęciach z dzieciństwa

Z okazji Dnia Dziecka Izabela Kuna opublikowała w sieci zdjęcia ze swojego dzieciństwa. W internetowej galerii zamieściła trzy fotografie wykonane na różnych etapach życia aktorki. Pod wirtualnym albumem autorka zaprezentowała najnowszy „list” do ukochanej krewnej.

Isabele, ma belle! Takie zdjęcie znalazłam w moim amerykańskim portfelu. Torebka, apaszka i chorągiewka. Byłaś honorowym członkiem PZPR? Czy reklamą salonu fryzjerskiego” U Pijanego Zbyszka”? Dobrze, że miałaś zeza, było w Tobie coś ludzkiego. I przerwę między zębami, przez którą wylatywał rozum. Co miałaś w torebce? Ulotki Przychodni? Bo chodziłaś tam na lampy, głucha pało, right? Wiesz, co najbardziej pamiętam z naszego pokoju z kuchnią? Jak się wyrąbałaś w sukience od Komunii na środku Tomaszowa w Samo Południe. To były Twoje pierwsze brawa, nie? I jak opierdzieliłaś jedenaście kotletów mielonych ze strachu, że nie urośniesz. I jak mnie chciałaś przytulić w nocy, a ja myślałam, że mnie dusisz poduszką. I jak poszłyśmy zrywać maliny i tylko czekałyśmy, która pierwsza uderzy dzbankiem. Jak się spotkamy, to Ci oddam. Kocham Cię. Tęsknię Świnio. Prześlij mi w wolnej chwili Twój Akt Urodzenia, bo mam pewne wątpliwości, czy jesteśmy serio spokrewnione. Twoja siostra Teresa. For English Press One: „I love you even if you are not my sister”

– napisała Izabela Kuna.

Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu

Zdjęcia i nowy „list” rozbawiły internautów. Pod postem aktorki zaroiło się od pozytywnych reakcji i komentarzy. Internauci przyznają, że nie mogą powstrzymać się od śmiechu, czytając tekst napisany przez Izabelę Kunę.

Kuniunia.

Piękne zdjęcia.

Ciekawie. Nawet w pacholęctwie te oczy karciły.

I od razu lepszy humor w tej chorej pracy.

 Boziu, obchichralam się, a z tego obchichrania obsmarkałam, zupełnie jak dziecko

– piszą użytkownicy Instagrama.

Kontrowersyjne zdjęcia ciężarnej Rihanny. Tym razem przesadziła? Fani są oburzeni [FOTO]
Rihanna już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Do porodu pozostało już niewiele czasu. Piosenkarka cieszy się z rosnącego brzuszka i chętnie pokazuje go na Instagramie. Tym razem zdecydowała się na dosyć ryzykowną sesję...

Oceń ten artykuł 0 0