Kontrowersyjne zdjęcia ciężarnej Rihanny. Fani są oburzeni [FOTO]

Rihanna już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Do porodu pozostało już niewiele czasu. Piosenkarka cieszy się z rosnącego brzuszka i chętnie pokazuje go na Instagramie. Tym razem zdecydowała się na dosyć ryzykowną sesję zdjęciową. 

Naga Rihanna na Instagramie

Barbadoska wokalistka już w pierwszej ciąży pokazała, że nawet w stanie błogosławionym nie zamierza rezygnować z budzącego emocje scenicznego wizerunku i odważnych fotografii. Rihanna lubi rozgłos, więc i wiadomość o tym, że spodziewa się drugiego dziecka, przekazała w czasie swojego występu na Super Bowl 2023. Ten koncert piosenkarki od początku budził zainteresowanie. Na wielką scenę powróciła po pięciu latach nieobecności. W tamtym czasie odpuściła śpiewanie i skupiła się na macierzyństwie oraz rozwijaniu swojej kosmetycznej marki.

Super Bowl to największa scena w karierze. Jeśli mam zostawić moje dziecko na jakiś czas, to dla czegoś szczególnego. Dla mnie to było teraz albo nigdy

– mówiła dziennikarzom Rihanna po ogłoszeniu nazwisk gwiazd, które wystąpią w przerwie tego sportowego wydarzenia.

Kontrowersyjne zdjęcia ciężarnej Rihanny

Kiedy Rihanna wyjawiła, że wraz z partnerem oczekuje narodzin drugiego dziecka, fani mogli spodziewać się, że nieprędko znów zobaczą ją na scenie. Na szczęście, dzięki mediom społecznościowym mogą na bieżąco sprawdzać, co u niej słychać. Tym razem piosenkarka upubliczniła kilka kadrów z kolejnej ciążowej sesji.

Autorka takich hitów jak „Umbrella” czy „Only Girl” zapozowała ubrana w luźny podkoszulek i białe kozaki na obcasie. Choć strój wokalistki nie odsłania wiele, to kadry pokazane na jej instagramowym profilu wywołały sporo emocji. Wszystkiemu winny jest napis znajdujący się na koszulce gwiazdy. Na czarnym T-shircie Rihanny znajduje się duży, biały napis „use condom” (z ang. używaj prezerwatyw). W opisie pod zdjęciem piosenkarka zaznaczyła, że podkoszulek jest stary. Na fotografiach chętnie łapie się za coraz wyraźniejszy brzuszek i eksponuje zamieszczony na ubraniu slogan.

Zdjęcia ciężarnej Rihanny wywołały burzę w komentarzach. Wielu internautów docenia dystans piosenkarki i uważa, że sesja jest całkiem zabawna. Niektórzy fani uznali jednak, że gwiazda zachowała się niesmacznie, a efekt jest żałosny.

 

Ola Nowak rozpala sieć! Modelka stanęła przed obiektywem w strojach kąpielowych [FOTO]
Ola Nowak podzieliła się na Instagramie efektami sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych. Internauci nie przeszli obojętnie obok jej publikacji. "Ślicznie wyglądasz" - piszą w komentarzach.

 

Oceń ten artykuł 5 12

Ogólna ocena Kontrowersyjne zdjęcia ciężarnej Rihanny. Fani są oburzeni [FOTO] to: 29% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.