Izabella Krzan bez grama makijażu. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy! [ZDJĘCIE]

Izabella Krzan zaktualizowała swój Instagram, publikując nową fotografię. Tym razem piękna współprowadząca program: "Pytanie na Śniadanie" zaprezentowała swoje naturalne oblicze, rezygnując z mocnego makijażu. Efekt? To trzeba zobaczyć!

Izabella Krzan bez makijażu

Izabella Krzan to modelka oraz jedna z czołowych gwiazd TVP, która pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej instagramowy profil cieszy się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników sieci, a piękna Miss Polonia sprzed pięciu lat dba o to, by nie wiało na nim nudą! Niedawno Krzan postanowiła pokazać się swoim obserwatorom w naturalnym wydaniu, rezygnując z mocnego makijażu. W opisie do fotografii sama gwiazda przyznała z humorem, że jest to jej dziecięca twarz, czyli baby face.

Internauci komentują nowe zdjęcie Izabelli Krzan na Instagramie: „Naturalna piękność”

Izabella Krzan rzadko prezentuje swój natural look, więc nic dziwnego, że internauci ruszyli z komentarzami! Pod zdjęciem modelki w mig pojawiło się wiele pochlebnych słów, a licznik wirtualnych „serduszek” wciąż rośnie:

Wspaniale wyglądasz,

Piękna Izka,

Jesteś boska,

Naturalna piękność.

Mimo młodego wieku Izabella Krzan ma już na swoim koncie mnóstwo wizyt na „ściankach”, a także prowadzenie wielu muzycznych koncertów; w związku z tym 25-latka zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów do rozmaitych „wcieleń”, za każdym razem zachwycając wyglądem. A Wam, w której stylizacji podoba się najbardziej?  

Jeszcze niedawno Izabella Krzan zupełnie inaczej spędzała czas wolny, a teraz? Jej komentarz pod zdjęciem mówi wszystko!
Izabella Krzan na wakacjach? Myślami na pewno! Piękna modelka wrzuciła do sieci wspomnieniową fotografię, na której pozuje w stroju kąpielowym, mając za sobą iście rajskie tło. W opisie w...

Oceń ten artykuł 22 21

Ogólna ocena Izabella Krzan bez grama makijażu. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy! [ZDJĘCIE] to: 51% / 100%, uzyskana z: 43 głosów.
Komentarze