Izabella Krzan w zsuwającej się z ciała koszuli. Nowe zdjęcie gwiazdy TVP rozbudza wyobraźnię. "Zjawiskowa"

Izabella Krzan opublikowała wakacyjne zdjęcie, na którym pozuje w luźnej, białej koszuli. Obok najnowszego zdjęcia współprowadzącej programy: "Koło fortuny" i "Pytanie na śniadanie" nie sposób przejść obojętnie! „Zjawiskowa” – brzmi jeden z wielu komentarzy pozostawionych pod sensualnym kadrem.

Izabella Krzan na Instagramie

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan to obecnie jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd TVP. Piękna Miss Polonia z 2016 roku postawiła na telewizję, a jej kariera nabiera tempa! Od września 2017 roku pojawia się w teleturnieju: „Koło fortuny”, gdzie obecnie wraz z Norbim dopinguje uczestników. Iza Krzan jest również jedną z gospodyń „Pytania na Śniadanie”, a często towarzyszy jej Tomasz Kammel. Dodatkowo modelka współprowadziła sporo koncertów Telewizji Polskiej.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Jak widać, Izabella Krzan prowadzi bardzo intensywny tryb życia, więc nic dziwnego, że już tęskni za wakacjami. Aby osłodzić sobie czas oczekiwania na kolejne letnie wojaże, prowadząca „PnŚ” opublikowała na Instagramie kadr wykonany podczas jednej z jej podróży. Iza Krzan nie zapomniała przy tym o opisie, w którym – z dużą dawką humoru – odniosła się m.in. do swojego wyglądu.

Iza Krzan odlicza czas do wakacji

Na zdjęciu widać Izę Krzan pozującą na plaży. Stojąca bokiem do aparatu modelka zalotnie spogląda prosto w obiektyw, a biała, luźna koszula delikatnie osuwa się z jej ciała, odsłaniając ramiona. Już pierwsze spojrzenie wystarczy do tego, by oczyma wyobraźni znaleźć się tuż obok gwiazdy.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Ja o poranku, w drodze z sypialni do kuchni. #koloryzowane

– przyznała w opisie Krzan, tym samym śląc przysłowiowe „oczko” w stronę internetowej publiczności.

A wakacyjne zdjęcie wrzucam w związku z nadchodzącym wolnym. Marzę o piasku i żarze z nieba. Nie mam pomysłu dokąd ruszyć tym razem, więc może Wy mi podpowiecie?

– zwróciła się do fanów, którzy i tym razem jej nie zawiedli!

W odpowiedziach pojawiło się wiele propozycji miejsc doskonałych na wakacyjny odpoczynek. Oczywiście nie mogło zabraknąć także komplementów, ponieważ Izabella Krzan w wakacyjnym wydaniu wygląda fantastycznie!

Zjawiskowa.

Cóż to za syrena (…)?

Pięknie.

Śliczna

– można przeczytać pod zdjęciem.

A Wy, dokąd w tym roku wybieracie się na urlop?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan ćwiczy w obcisłym stroju. Nagranie z siłowni rozgrzewa sieć! [FILM]
Gwiazda "Pytania na Śniadanie" oraz "Koła fortuny" opublikowała w mediach społecznościowych krótkie wideo. Celebrytka cieszy się niemałą popularnością, dlatego na komentarze pod filmem nie...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Izabella Krzan w zsuwającej się z ciała koszuli. Nowe zdjęcie gwiazdy TVP rozbudza wyobraźnię. "Zjawiskowa" to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze