hity na MAXXa
hity na MAXXa

Izabella Krzan wprost mówi o adopcji. "To jedna z najlepszych decyzji w moim życiu"

Izabella Krzan aktywnie działa na Instagramie, gdzie w ostatnim czasie opublikowała osobisty wpis. Modelka wprost wspomniała o nim o adopcji pieska, który jest teraz członkiem rodziny. "To jedna z najlepszych decyzji w moim życiu" - pisała.

Izabella Krzan – programy, chłopak, Instagram

Śmiało można powiedzieć, że Izabella Krzan to ulubienica widzów. Wydania programu: „Pytanie na śniadanie” prowadzone przez piękną Miss Polonię z 2016 są pozytywnie odbierane przez odbiorców. Krzan pojawia się także w teleturnieju: „Koło fortuny”, a na koncertach TVP często zachęca publiczność do wspólnej zabawy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Iza Krzan należy do grona gwiazd, które raczej niechętnie dzielą się informacjami z życia prywatnego. Wiadomo, że pochodząca z Olsztyna 28-latka jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej partner? Jak podają media, to niejaki Dominik. Na Instagramie znaleźć można wspólne zdjęcia zakochanych, którzy uwielbiają spędzać wspólnie czas, m.in. podróżując.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Krzan niejednokrotnie podkreślała, że zwierzęta także zajmują ważne miejsce w jej życiu. Prezenterka stworzyła ciepły i bezpieczny dom dla dwóch psów. Niedawno wyjawiła internautom, że jeden z nich trafił pod opiekę modelki równo rok temu.

Izabella Krzan i psy

Izabella Krzan opublikowała na Instagramie wyjątkową galerię fotografii. Na zdjęciach znalazły się jej czworonożni pupile. W opisie współprowadząca program „Pytanie na śniadanie” zdradziła, że rok temu jej dom wzbogacił się o kolejnego futrzastego lokatora, a ona jest z tego powodu bardzo dumna:

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

21.11.23. Rocznica psiadopcin Buby! Dokładnie rok temu podpisałam papiery adopcyjne i ta, dziś 6-letnia psinka, trafiła do naszego domu. To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Danie ciepłego domu zwierzętom, które pierwotnie trafiły w ręce złych/nieodpowiedzialnych ludzi, to nie tylko poczucie satysfakcji ze zrobienia czegoś dobrego, to również zyskanie wspaniałego, niezwykle wiernego i wdzięcznego kompana na kolejne lata.

W swoich dalszych słowach Krzan zwróciła się także do internautów:

(…) Wspieram kilka wspaniałych fundacji. Gdybyście po gruntownym rozważeniu za i przeciw, postanowili zaprosić do swojego domu (i serca) czworonoga, któremu dacie dożywotnią opiekę i miłość, chętnie podpowiem, dokąd się udać i jak się do takiego procesu przygotować (…). A wracając do Buby - wspaniale, że z nami jesteś! Adopcja to ogromna odpowiedzialność, nie chwilowa zachcianka!

Post Krzan zyskał wiele reakcji i ciepłych słów od użytkowników sieci:

Ale ładne psiaki.

Śliczne pieski, Iza.

Super! Im więcej takich ludzi, tym lepiej.

Izabella Krzan wraz z mamą pozowała nad morzem. W opisie wspomniała o "niezawodnym trio"
Morze jesienią? Dlaczego nie! Tak właśnie mogła pomyśleć Izabella Krzan, która wybrała się nad Bałtyk. Towarzyszy jej mama - Bożena i ktoś jeszcze!

Oceń ten artykuł 0 0