Jagoda z "Love Island" zoperowała sobie nos. Teraz pokazała efekt. "Wiem, że długo czekaliście" [ZDJĘCIA]

Jagoda z "Love Island 7" kilka dni temu przeszła operację nosa. Teraz uczestniczka randkowego show pokazała efekt zabiegu. Jak wygląda po interwencji chirurgicznej?

Jagoda z „Love Island 7” po operacji nosa

Jak potoczyły się dalsze losy uczestników programu: „Love Island. Wyspa miłości”? Przy udzielaniu odpowiedzi na to pytanie pomocny okaże się Instagram, gdzie bohaterowie poprzednich edycji chętnie dzielą się z internautami informacjami ze swojego życia. Tak właśnie było w przypadku Jagody – Islanderki zamieszkującej hiszpańską willę w 7. sezonie. W show poznała Wojtka i to właśnie dla niego dobrowolnie opuściła „Wyspę miłości”. Czas pokazał jednak, że wspólna przyszłość nie jest im pisana.

Na „Love Island” Jagoda poznała Beatę, z którą ma kontakt do dziś. Mało tego, w ostatnim czasie panie razem wybrały się do tureckiej kliniki, by poprawić sobie urodę. Pierwsza z Islanderek zdecydowała się na operację nosa, a druga: na powiększenie piersi.

Teraz Jagoda pokazała efekt interwencji chirurgicznej, publikując na Instagramie nowe wideo. Jak prezentuje się jej nos?

Jagoda z „Love Island” na Instagramie

Jagoda z „Love Island 7” wcześniej pokazywała się użytkownikom sieci z opatrunkiem. Teraz nie ma po nim śladu. Uczestniczka randkowego show przyznała, że właśnie mija dziewięć dni od operacji, a obecny kształt nosa bardzo się jej podoba.

Wiem, że wszyscy długo czekaliście na ten film (…). Słuchajcie, jest już dziewięć dni po operacji, a ja prezentuje się tak (…). Jak prezentuje się mój nosek? Cudowny jest! Ja się nie mogę się napatrzeć i przyzwyczaić (…). Idealny! Jestem zaskoczona bardzo mile. Czułam, że spełniłam swoje marzenie (…).

W swoich dalszych słowach Jagoda podziękowała m.in. personelowi kliniki za profesjonalną opiekę. Dodała także, że aktualnie nos jest jeszcze trochę opuchnięty, więc czeka na jego „zmniejszenie”:

(...) Nosek będzie mniejszy. Ja nie mogę się doczekać efektu (…). Muszę uzbroić się w cierpliwość.

Jak wam się podoba?

Fot. InstaStory @jagodagromala

Jagoda z "Love Island" zoperowała sobie nos. Teraz pokazała efekt. "Wiem, że długo czekaliście" [ZDJĘCIA]
Fot. InstaStory @jagodagromala

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jagoda Love Island 7 (@jagodagromala)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jagoda Love Island 7 (@jagodagromala)

Karolina z "Love Island 8" pokazała, jak spędza czas bez Bartka. Obok niej: inny uczestnik show!
Czy Karolina i Bartek z "Love Island 8" są razem po programie? To pytanie, które nurtuje widzów popularnego formatu. Ich zaciekawienie wzbudziła także niedawna aktywność wspomnianej Islanderki. Na jedno z branżowych wydarzeń...

Oceń ten artykuł 0 1