Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie Anny w towarzystwie dzieci. W opisie wspomniał o pewnym terminie

Jakub i Anna ukończyli program: "Rolnik szuka żony" jako para. Obecnie - już jako narzeczeni - szykują się do narodzin dziecka! Uczestnik show pochwalił się na Instagramie iście rodzinnym kadrem.

„Rolnik szuka żony”. Anna i Jakub razem po programie

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski to uczestnicy 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony”, którzy znaleźli miłość przed kamerami! Najpierw do hitu TVP zgłosiła się przedsiębiorczyni, a na jej „wizytówkę” odpowiedział m.in. Kuba. Początkowo Ania była dość ostrożna w rozwijaniu znajomości, ale z czasem szerzej otworzyła swoje serce na tę relację. W finale sezonu Anna i Jakub byli już jako para, a kolejnymi radosnymi informacjami podzielili się wkrótce po zakończeniu show. W święta partner rolniczki oświadczył się ukochanej, a w specjalnym odcinku „Rolnika…” Derbiszewska ujawniła, że jest w ciąży! Już wiadomo, że wiosną na świecie pojawi się ich syn.

Potomek Ani i Kuby będzie miał trójkę starszego rodzeństwa. Już w „Rolniku…” wspomniany kandydat nie ukrywał, że jest tatą gromadki pociech. Teraz – za pośrednictwem mediów społecznościowych – narzeczony Derbiszewskiej pochwalił się rodzinną fotografią. Na kadrze widać narzeczoną Jakuba w towarzystwie dzieci.

Anna Derbiszewska z programu „Rolnik szuka żony” na zdjęciu z dziećmi Jakuba Manikowskiego

Jakub Manikowski opublikował na Instagramie zdjęcie powstałe podczas wycieczki do parku rozrywki. Na pamiątkowym kadrze znalazła się Anna oraz trójka podopiecznych Kuby.

Tyle miłości i szczęścia na jednym zdjęciu dawno nie widziałem. W tym roku ferie zakończyliśmy całą ekipą w wyjątkowym miejscu. No i mieścimy się jeszcze w piątkę w jednym samochodzie, ale od czerwca trzeba będzie pomyśleć o czymś większym – przyznał w opisie uczestnik „RszŻ 10”.

Anna Derbiszewska wkrótce dołączy do grona „rolnikowych” mam. Na rozwiązanie czeka także inna uczestniczka hitu TVP – Marta Paszkin. Obu paniom życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Marta Paszkin z "Rolnika..." tuż przed porodem zabrała głos w sieci. "Mąż marzył, że dostanie córeczkę, ale..."
Marta Paszkin z 7. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" odlicza czas do porodu. Będąca na "końcówce" ciąży uczestniczka show w walentynki zwróciła się do internautów. Wspomniała m.in. o terminie rozwiązania.

Oceń ten artykuł 13 1

Ogólna ocena Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie Anny w towarzystwie dzieci. W opisie wspomniał o pewnym terminie to: 92% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.