Rozstanie tuż po zakończeniu "Love Island 9". Która para nie przetrwała?

Które pary znane z "Love Island 9" przetrwały? Dwójka uczestników z minionej edycji show poinformowała, iż zdecydowała się na rozstanie. "Zakończyliśmy już naszą relację" - można przeczytać w sieci.

„Love Island” 2024. Uczestnicy i rozstani


Kto wygrał „Love Island 9”? Widzowie TV4 w niedzielę – 14 kwietnia – poznali odpowiedź na to pytanie! Finał należał do Zuzy i Jarka, którzy zajęli pierwsze miejsce. Tuż za nimi znaleźli się Patrycja i Robert, a na najniższym stopniu podium stanęli Asia i Rafał. Zwycięzcy otrzymali nagrodę główną: sto tysięcy złotych. Kto przegapił ostatni odcinek, ten może szybko nadrobić zaległości. Powtórki są dostępne online – na platformie polsatboxgo.pl.

Uczestnicy „Love Island 9” wzbudzali spore zainteresowanie wśród widzów. Które pary z minionej edycji show przetrwały? Już wiadomo, że do tego grona nie należy duet: Angelika i Mateusz. Islanderka poinformowała bowiem na Instagramie o rozstaniu, odpowiadając na pytania internautów.

Angelika i Mateusz z „Love Island 9” nie są już razem

W nowych odcinkach programu: „Love Island. Wyspa miłości” powstało sporo par. Jedną z nich tworzyli Mateusz, który otrzymał przydomek: „Monte”, a także Angelika. Kobieta weszła do willi po etapie: Casa Nova. Chociaż początkowo Islanderzy byli sobą wyraźnie zainteresowani, to z czasem „ogień” między nimi zaczął się wypalać. Angelika zauważyła, że jej partner zamknął się na dalszy rozwój relacji.

Mateusz i Angelika – w wyniku głosowania widzów – opuścili „Wyspę miłości” – tuż przed finałem. Czy są razem po programie? Odpowiedzi udzieliła sama zainteresowana, wyznając na Instagramie, że jest singielką:

Nasza relacja z Mateuszem została zakończona.

W innym miejscu Angelika z „Love Island 9” dodała:

Zakończyliśmy już naszą relację, natomiast lubię go jako człowieka i nasza relacja jest typowo koleżeńska.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Fot. Instagram @angelikaajuraszek

Rozstanie tuż po zakończeniu "Love Island 9". Która para nie przetrwała?

Fot. Instagram @angelikaajuraszek

Produkcja ujawniła szczegółowe wyniki głosowania w finale "Love Island". Ogromna przewaga zwycięzców!
Zuza i Jarek wygrali 9. sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości"! Jak wyglądały szczegółowe wyniki głosowania? Produkcja zabrała głos!

Oceń ten artykuł 8 9

Ogólna ocena Rozstanie tuż po zakończeniu "Love Island 9". Która para nie przetrwała? to: 47% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.