Joanna Jędrzejczyk w błyszczącej małej czarnej podczas finału "DDD3". "Piękna i niebezpieczna w jednym"

W ubiegłą sobotę zakończył się trzeci sezon "Dance Dance Dance", w którym Joanna Jędrzejczyk po raz pierwszy pełniła funkcję jurorki. Gwiazda sportów walki postanowiła zadać szyku przed kamerami i założyła gorącą kreację. Zobacz, jak się prezentowała!

Joanna Jędrzejczyk w „Dance Dance Dance”

Trzeci sezon „DDD” był wyjątkowy. Nie tylko ze względu na różnorodność uczestników pod względem profesji, czy wieku, ale również przez spore zmiany wśród prowadzących program. Największą niespodzianką okazała się zmiana wśród jurorów produkcji. Miejsce Anny Muchy zajęła bowiem Joanna Jędrzejczyk. To była dla gwiazdy MMA zupełnie nowa zawodowa rola. W „DDD” oceniała występy razem z profesjonalnymi tancerzami – Idą Nowakowską i Agustinem Egurrolą.

W ubiegłą sobotę widzowie TVP mogli obejrzeć finałowy odcinek sezonu. Pierwsze miejsce wywalczyła Roksana Węgiel z Oliwią Górniak.

Joanna Jędrzejczyk zadała szyku

Finałowy odcinek znacznie różnił się od pozostałych. To widzowie wybierali zwycięzcę edycji. Jednak opinia jurorów wcale nie była ignorowana. Na tę okazję cały skład jurorów przygotował wspaniałe kreacje, zadające szyku. Uwagę publiczności programu szczególnie zwróciła Joanna Jędrzejczyk. Gwiazda MMA założyła błyszczącą małą czarną z dopasowanymi kolorystyczne szpilkami.

Jurorka postanowiła opublikować na swoich instagramowym profilu zdjęcie w olśniewającej kreacji. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów!

Wooooow wyglądasz cudownie! Piękna i Niebezpieczna (kiedy trzeba) w jednym

Bardzo sexi!

Petarda

Jak miliard dolarów

Cudownie wyglądasz w tej sukience – czytamy pod postem na Instagramie jurorki „DDD”

A Wam, jak się podoba kreacja JJ?

 

Oceń ten artykuł 10 11

Ogólna ocena Joanna Jędrzejczyk w błyszczącej małej czarnej podczas finału "DDD3". "Piękna i niebezpieczna w jednym" to: 47% / 100%, uzyskana z: 21 głosów.
Komentarze