Joanna Jędrzejczyk w bikini! Gwiazda MMA zachwyca figurą

Joanna Jędrzejczyk opublikowała na swoim Instagramie fotografię, którą zachwyciła swoich fanów! Zawodniczka MMA podzieliła się z internautami kadrem prosto z Meksyku! Sportsmenka zapozowała w skąpym bikini. Co za ciało!

Joanna Jędrzejczyk na Instagramie

Joanna Jędrzejczyk to fenomenalna zawodniczka MMA, która dzięki swoim występom w organizacji UFC może cieszyć się dziś ogromnym gronem wielbicieli, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Sportsmenka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami poprzez swoje profile w mediach społecznościowych. Internetową galerię gwiazdy sportu na Instagramie obserwuje aktualnie prawie 2 miliony użytkowników! Jędrzejczyk rozpieszcza swoich obserwatorów coraz to nowszymi fotografiami. Teraz na jej profil trafił wyjątkowy kadr!

Gwiazda MMA w stroju kąpielowym

Gwiazda MMA wybrała się na egzotyczne wakacje do Meksyku. Mimo że kobieta wyjechała zaledwie dwa dni temu, do sieci już trafiła szeroka relacja z wyjazdu. Wśród słonecznych kadrów pojawił się taki, na którym sportsmenka zapozowała na plaży w skąpym stroju kąpielowym!

Wierni fani i lawiny komplementów

Jędrzejczyk nie może narzekać na swoich fanów, którzy pod jej postami w sieci pozostawiają jej zawsze wiele wirtualnych serduszek i komentarzy. Teraz nie mogło być inaczej! Pod gorącym kadrem z plaży posypały się komplementy!

Cudownie wyglądasz

Najpiękniejsza

Królowa

Najgorętsza kobieta w UFC

Joanna Jędrzejczyk w różowym bikini. Co za figura! Pod gorącą fotografią posypały się komplementy
Ona wie, jak rozgrzać swoich fanów! Do internetowej galerii Joanny Jędrzejczyk na Instagramie trafiła słoneczna fotografia, na której zawodnicza MMA zaprezentowała się w różowym bikini! Pod...

Oceń ten artykuł 49 49

Ogólna ocena Joanna Jędrzejczyk w bikini! Gwiazda MMA zachwyca figurą to: 50% / 100%, uzyskana z: 98 głosów.
Komentarze